45 тренінгів з фандрейзингу підтримано МОМ

0

Тернівка_3Протягом жовтня-листопада 2018 року до команди тренерів-консультантів Фонду громади Житомира долучається голова Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, який проводить 17 курсів фандрейзингу за методою, розробленою Фундацією Острозьких. Тренінги “Іструменти фандрейзингу та профілактика професійного вигорання” проводяться в рамках проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”, що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародною організацією міграції (МОМ).

 

Жанна Соловйова, керівник Фонду громади Житомира: «Щоб допомогти людям, які були змушені полишити свої домівки у зв’язку з анексією Криму та бойовими діями на сході України, Фонд громади Житомира/Zhytomyr Community Fund долучився до реалізації масштабного проекту із фандрейзингу та подолання професійного вигорання.
Своїми знаннями з діляться досвідчені тренери, серед яких є і вимушені переселенці, які змогли розпочати власний бізнес після переїзду з окупованих територій.

 

Проект охопить 20 регіонів України, тренінги пройдуть 45 населених пунктах. Від початку жовтня наша команда побувала у Тернівці, Новомосковську Дніпропетровської області; Чугуєві, Новопокровці, Ізюмі, Балаклії, Куп’янську Харківської області, у Вінниці та в Полтаві».

 

За результатами навчань тренери-консультанти з фандрейзингу нададуть консультації з формування пропозицій до Міжнародної організації міграції (МОМ), від так, вдалі проекти можуть отримати по 90 000 грн, фінансової підтримки.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.