English version
of SME platform

Зустріч робочих груп міст Чернігова та Ніжина й Чернігівської області в рамках Пілотної програми проекту EU4Business| FORBIZ

0

27336787_408387156257415_8629868985710582430_n1 лютого, 2018 відбулась установча зустріч робочих груп міст Чернігова та Ніжина й Чернігівської області в рамках Пілотної програми проекту EU4Business| FORBIZ з розробки та реалізації регіональних стратегічних документів для розвитку малого та середнього бізнесу.

Міста та область сформували робочі групи до складу яких окрім працівників державних органів влади та місцевого самоврядування увійшли бізнес-асоціації, навчальні заклади, представники об’єктів інфраструктури МСП та Агенція Регіонального Розвитку. Кожна група базуватиме свої розробки на індивідуальній специфіці свого рівня та потребах соціально-економічного зростання регіону в цілому, враховуючи необхідність створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва. При цьому також будуть розглянуті та задіяні елементи кращих європейських та міжнародних практик. Експерти FORBIZ, Богдпнп Александрова, Ольга Красовська та Юрій Вдовенко, що мають значний досвід у написанні стратегічних документів, будуть надавати менторську підтримку та рекомендації групам.

Зустріч допоможе учасникам груп визначити сильні сторони регіону та міст в питанні створення умов для розвитку бізнесу та інструментів його підтримки, а також окреслити ті фактори впливу, що потребують покращення. Проведений аналіз, допоможе найбільш точно визначити стратегічні напрями. Спільна робота представників бізнес-сектору та влади в рамках Програми сприятиме налагодженню ефективного та сталого публічно-приватного діалогу у Чернігівській області.

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.