English version
of SME platform

Загальнонаціональна презентація результатів дослідження МОП

0

презентаціяФедерація роботодавців України запрошує до участі у загальнонаціональній презентації результатів комплексного дослідження, здійсненого в рамках проекту Міжнародної організації праці за підтримки Федерації роботодавців України, на тему «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва».

У рамках дослідження проведено опитування більше 2000 роботодавців і підприємців, за результатами якого буде представлено стан розвитку політичної, економічної та соціальної сфер країни та надана оцінка переваг, перепон і можливостей створення сприятливого середовища для сталого розвитку підприємництва в Україні. На підставі результатів дослідження незалежними експертами визначені основні ризики та проблеми розвитку бізнесу в Україні і запропоновано рекомендації щодо вирішення цих проблем. Результати дослідження та рекомендації будуть використані Міжнародною організацією праці при реалізації наступних проектів у сфері сталого розвитку підприємництва в Україні.

У заході братимуть участь регіональний директор Міжнародної організації праці в Європі та Центральній Азії Хайнц Коллер, народні депутати, керівники профільних центральних органів виконавчої влади, представники об’єднань профспілок та роботодавців, громадських, наукових кіл та преси.

Програма презентації.

Захід відбудеться 13 листопада 2017 року у залі «Предслава» готелю «Президент» за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна 12. Початок о 15.30. Порядок проведення заходу та матеріали дослідження додаються (будуть надіслані в електронному вигляді) після реєстрації.

Підтверджуйте участь за тел.: (044) 251-70-32(65) або на e-mail: fss@fru.org.ua чи andreychuk@fru.org.ua

[Голосів: 1    Середня оцінка: 3/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.