English version
of SME platform

YouControl: як отримати досьє на компанію

0

129029b730a2b0a8864e055653ddac1dДрузі! Чи знаєте ви про систему YouControl в Україні, яка призначена для того, щоб допомогти бізнесу приймати найбільш збалансовані рішення, базовані на максимально повній інформації?

Платформа складається з повних досьє на кожну компанію України, які на сьогодні формуються з 38 відкритих реєстрів, аналітичного алгоритму для побудови зв’язків між компаніями, інструменту для дослідження ринків та автоматичного моніторингу.

Система містить дані про всіх юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зареєстрованих в ЄДР. Досьє кожної компанії містить її реєстраційні дані та історію їх змін, ліцензії та стосунки з податковою, суди та виконавчі провадження, інформацію про зовнішньоекономічну діяльність та накладені санкції, фінансову аналітику та багато іншого. Вся інформація оновлюється онлайн, тобто на момент запиту користувач отримує найбільш актуальні дані.

Платформа покаже, якщо компанія зв’язана з іншими фірмами та публічними особами низкою параметрів: керівником, бенефіціаром, місцезнаходженням, номером телефону тощо. Це допомагає відстежувати найбільш приховані зв’язки та розуміти, з ким насправді має справу бізнесмен. Після того, як підприємець знайде необхідну інформацію та налаштує автоматичний моніторинг, програма-робот буде шукати зміни даних в усіх реєстрах та щоденно надсилати звіт на електронну пошту.

Головне завдання компанії YouControl — максимально спростити підприємцям та профільним спеціалістам процес пошуку інформації щодо контрагентів та прийняття рішення про доцільність співпраці з ними, а також сприяти створенню прозорого ділового середовища. Саме для цього команда YouControl постійно підключає до платформи нові реєстри, вдосконалює алгоритми побудови зв’язків, проводить для клієнтів безкоштовне навчання та регулярно публікує детальні інструкції та рекомендації, як користуватись продуктом.

Стабільна робота платформи та якість інформації, яку там можна отримати, дозволила YouControl увійти до переліку ресурсів, рекомендованих Національним банком України для пошуку та аналізу ділової інформації.

Banner_2Частіше за інших платформу використовують юристи, бухгалтери, маркетологи, директори та власники підприємств, а також спеціалісти з безпеки. Аналітики YouControl вирахували, що постійне використання платформи заощаджує працівнику до 80% робочого часу на перевірку та суттєво допомагає у виявленні шахраїв, як зовнішніх, так і внутрішніх. Це дозволяє ефективніше використовувати ресурси підприємства та зберігати великі суми грошей, адже за даними аналітиків YouControl, середній збиток від одного шахрая або раптово збанкрутілого партнера в Україні становить 150 тисяч гривень.

Один із способів покращення середовища для умов ведення бізнесу в Україні — звільнення його від корупції. Тому в межах соціальної місії YouControl реалізує некомерційну програму співпраці з журналістами,  громадськими організаціями антикорупційного спрямування та тендерними майданчиками.

Наразі платформою користуються близько 200 медійників та громадських організацій, серед яких: “Громадський люстраційний комітет”, “Нова країна”, “Антикорупційний штаб”, Transparency International, “Стоп корупції”,  “Ні корупції” та багато інших. За допомогою YouControl було проведено вже понад 1000 економічних розслідувань.

На початку 2017 року компанія започаткувала освітній напрямок. Адже випускники вишів — майбутні гравці ринку, для котрих знання про новітні технології в діловій розвідці є просто необхідними. Платформа підписала низку меморандумів про співпрацю з передовими вишами України та бізнес-школами. Їх студентам компанія надає безкоштовний доступ та проводить тренінги з бізнес-розвідки.

Таким чином, компанія YouControl допомагає підприємцям приймати правильні бізнес-рішення, заощаджувати час та кошти, а разом зі студентами та антикорупційними діячами будувати прозоре ділове середовище в Україні.

[Голосів: 4    Середня оцінка: 4/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.