English version
of SME platform

Європейський тиждень малого та середнього бізнесу

0

євротиждень МСБ

 

Європейський тиждень малих і середніх підприємств – це загальноєвропейська кампанія, яка спрямована на сприяння розвитку підприємництва в Європі.

 

 

Вона допомагає існуючим підприємцям знайти інформацію про доступну підтримку і намагається залучити більше людей, щоб створити свій власний бізнес.

 

 

Координована Європейською комісією, ця кампанія складається з заходів, що проводяться протягом усього року. Головна подія Європейського тижня малого та середнього бізнесу підсумовує кампанію щоосені разом з Асамблеєю малого і середнього бізнесу та Церемонією вручення нагород за промоцію європейського підприємництва.

 

Основними цілями Тижня малого і середнього бізнесу є:
• інформувати підприємців про наявну підтримку в ЄС, на національному, регіональному та місцевому рівні;
• заохочення більшої кількості людей, щоб стати підприємцями.

 

Хто може бути залучений?
• існуючі і потенційні підприємці;
• молодь;
• бізнес-організації та надавачі послуг підтримки бізнесу;
• державні органи, навчальні заклади.

 

Як це працює?

Європейський тиждень малих і середніх підприємств дає можливість організаціям, які надають послуги з підтримки бізнесу, щоб просувати їх підприємцям у Європі. Організації можуть отримати вигоду з брендингу та просування своїх заходів через центральний сайт в Європі.

Події відбуватимуться по всіх 37 країнах-учасницях, та більшість європейських і міжнародних подій проходитимуть в Брюсселі.

 

Як взяти участь?
організувати захід 
взяти участь в заході

 

Головна подія проводиться разом з Асамблеєю малого і середнього бізнесу та Церемонією вручення нагород за просування європейського підприємництва.

[Голосів: 7    Середня оцінка: 3.3/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.