English version
of SME platform

Який подарунок зробити бібліотекам?

0

ДубноБібл128 березня 2018 року Фундація імені князів-благодійників Острозьких передала підбірку видань Дубенському медичному коледжу.

 

Наступного дня подібний подарунок було передано публічно-шкільній бібліотеці с. Шептеин Дубенського району.

 

Приймаючи книги, волонтери Дубенського медичного коледжу та громадської організації «Злагода» (с. Шепетин), які  раніше звернулися до Фундації Острозьких за допомогою, відзначили, що  видання української та перекладеної іноземної літератури є дуже цікавими й корисними та напевне користуватимуться популярністю читачів, серед яких у першу чергу будуть самі волонтери і громадські активісти.

 

ДубноБібл

 

Нагадаємо

В кінці минулого року київські видавництва Анетти Антоненко та “Нора друк” передали безкоштовно велику кількість книг Фундації імені князів-благодійників Острозьких. Цей благодійний внесок дозволив зробити подарунки книгами для бібліотек рівненських вишів, коледжам у районних центрах області та публічно-шкільним і публічним бібліотекам міст і сіл Рівненщини.

 

Дякуємо  Анетті Антоненко й Елеонорі Сімоновій за книги їх видавництв, які збагачують громади Рівненщини, студентів\учнів і викладачів.

 

Надалі Фундація Острозьких  робитиме подарунки книгами для бібліотек Рівненщини книгами, отриманими від українських й іноземних видавництв і додаватиме у комплект свої видання з розвитку громад.

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.