English version
of SME platform

Якою буде інноваційна політика в Україні?

0

2710-1В Офісі Світового банку в Києві 27 жовтня 2017 р. відбувся практичний семінар із інноваційної політики в Україні «Шлях до економіки на основі інновацій», де була презентована дорожня карта розвитку інноваційної екосистеми країни.

 

Експерти банку підготували аналітику і рекомендації, виписали завдання і програму діяльності запропонованого до запуску Офісу інноваційного розвитку (як державного органу).

 

Важливо, що йшлося про чіткі фінансові стимули розвитку інновацій, якими мають бути податкові пільги, дешеві кредити, можливість залучення грантових програм. Обговорили питання, що описані в одному з розділів пріоритетів Стратегії розвитку МСП: потреби в державній підтримці, інновації, рекомендації конкретних інструментів, захист інтелектуальної власності тощо.

 

Денис Базілевич, директор Інституту професійного лобіювання та адвокасі, прокоментував цю подію: «Питання архіважливе. Якщо ми не знайдемо організаційних рішень, як стимулювати наш бізнес до переходу на нові технологічні принципи (явище Індустрія 4.0), то ми дуже швидко можемо втратити і ті конкурентні переваги, якими ми продовжуємо ще пишатися. Питання масових появ стартапів і створення кодів за запитом іноземних замовників – це ще не показник успіху. Головне – скільки з цих стартапів виживають і розвиваються хоча б через рік, не кажучи про те, скільки вистрілюють в глобальному просторі».

 

2710

Тож чекаємо інноваційних змін!

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.