English version
of SME platform

Які проекти вирішать проблеми Чорнобильської зони?

0

МінЧорнобиль20-21 березня 2018 року у м Київ, за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс формування проектів для 10 представників 4-х департаментів і державних підприємств, що входять до Державного Агентства України з Управління Зоною Відчуження.

 

У ході навчань учасники опрацювали щонайменше 3 проблеми пов’язані із зоною відчуження та прилеглими до неї території із населенням більше 10 000 000 осіб. Поставили цілі і завдання майбутніх проектів та спланували їх досягнення. Розглянули приклади вдалих і невдалих проектів, які були підтримані міжнародними донорами і програмами міжнародної технічної допомоги для України та виконувалися в Україні.  Опрацювали 3 рівні результатів, систему їх моніторингу й оцінки. А також підходи до формування бюджету проектів.

 

МінЧорнобиль2 МінЧорнобиль1

 

Надалі, Державне Агентства України з Управління Зоною Відчуження та його партнери посилять роботу міжнародного відділу, який складе власну базу даних донорів і програм міжнародної технічної допомоги для України, щоб готувати та пропонувати якісні проекти, виконання яких допомагатиму українцям сприятиме безпеці на Європейському континенті.

 

Зі свого боку, Руслан Краплич та Фундація імені князів-благодійників Острозьких нададуть додаткові консультації в роботі над проектами та побудові партнерств із вітчизняними й міжнародними партнерами.

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.