English version
of SME platform

Які плани мають ветерани-інваліди АТО?

0

Яремче03-04 травня 2018 року на базі Згромадження Редемптористів у м. Яремче Івано-Франківської області Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, провів курс зі стратегічного планування для 9 представників Національного об’єднання ветеранів-інвалідів (НОВІ) за підтримки БФ Міжнародна Асоціація підтримки України та ІСАР-Єднання.

 

В ході виконання практичних завдань учасники сформулювали Місію ГО Національне об’єднання ветеранів-інвалідів «НОВІ» , якою є: «Повернення ветеранів у громадський стрій».

 

Визначили коло клієнтів і бенефіціантів (ветерани, в тому числі, що отримали поранення та травми, а також члени їх родин і волонтери); Продукти (індивідуальна та родинна реабілітація, освіта та залучення до соціального підприємництва); Вигоди – безкоштовно, або за невисоку платню; Цінності – знання, практичність, якість.

 

Опрацювали бачення майбутнього до 2023 року.

 

Поставили щонайменше 16 цілей на 2018-2023 рр.

 

Зокрема йдеться про створення щонайменше 20 місцевих і регіональних осередків ГО «Нові», які налагодять партнерство із місцевою владою, бізнесом, громадою та ЗМІ; розроблять законопроекти та програми підтримки ветеранів-інвалідів, учасників війни та їх родин; охопити реабілітацію не менше 1000 ветеранів-інвалідів у власному реабілітаційному центрі.

 

Яремче1

 

Важливим етапом навчання стало планування дій зі створення регіональних офісів організації, системи інформування та залучення ресурсів для перших проектів. На виконання яких вже залучена частина необхідних ресурсів зусиллями БФ Міжнародна Асоціація підтримки України.

 

Зі свого боку Руслан Краплич та Фундація імені князів-благодійників Острозьких нададуть додаткові консультації та навчальну допомогу

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.