English version
of SME platform

Як впроваджується Європейська система технічного регулювання в Україні (27.03.2018)

0

press konfПрес-конференція на тему «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)» відбудеться 27 березня 2018 року в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ».

 

До участі в зустрічі запрошені експерти у сфері економіки, інвестиційної політики, туризму,  секторальної політики, сертифікації, управління якістю та сільськогосподарського консалтингу (УС Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, Проект ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U), Українська асоціація якості, Українська інноваційно-технологічна  платформа «Еко – Енерго – біоекономіки», «Клуб економістів» та інші).

 

Під час заходу планується обговорити можливості та виклики щодо впровадження системи технічного регулювання за вимогами ЄС в аграрній, харчовій та туристичній галузях в Україні. Водночас аналізуватимуться результати зустрічей з представниками громадського сектору, малих та середніх підприємств (МСП), фермерських господарств, наукових установ, органів влади, що проходили в Луцьку, Сумах, Полтаві, Чернігові та Львові, з питань створення аграрних, туристично-рекреаційних кластерів та залучення для цього необхідних ресурсів.

 

В цьому контексті передбачається звернути увагу на можливості щодо залучення міжнародної технічної допомоги (МТП) для підтримки МСП, необхідність запровадження в Україні міжнародних ринкових норм з технічного регулювання та оцінки відповідності; міжнародних реєстрів ринкових показників для аграрного, харчового і туристичного сектору; прозорого відображення стандартів, а також відповідного рівня освіти та конкурентоспроможності вітчизняних кадрів у галузі метрології та стандартизації.

 

Також запланована презентація збірника «Реалізація вимог щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)» з практичними рекомендаціями щодо впровадження технічного регулювання в зазначених секторах.

Запрошуємо до участі всіх, кого цікавить зазначена проблематика.

 

Початок обговорення: 27 березня 2018 року, об 11.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 1 поверх.

Телефони для довідок:0669783411, 0937416292

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.