English version
of SME platform

Вебінар «Зменшення ризиків для Вашої компанії, комплаєнс та найкращі практики перевірки третіх осіб» (14.03.2018)

0

unic webinar14 березня спеціально для мережі UNIC Trace International Inc. проводить вебінар на тему: «Зменшення ризиків для Вашої компанії, комплаєнс та найкращі практики перевірки третіх осіб». TRACE International, Inc. є всесвітньо визнаною організацією з протидії хабарництву та провідний провайдер рішень щодо управління ризиками, пов’язаними з третіми сторонами.

 

Менеджер юридичного аудиту пані Зрільська на практичних прикладах розповість про економічно вигідні інструменти перевірки третіх осіб та поділиться досвідом обґрунтування витрат на комплаєнс та шляхи оптимізації таких витрат.

 

Дата: середа, 14 березня 2018

Час: 19-20 (за київським часом)

Мова: російська

Доповідач: Джен Зрільська, Менеджер юридичного аудиту, TRACE International Inc.

Тема вебінару: «Зменшення ризиків для Вашої компанії, комплаєнс та найкращі практики перевірки третіх осіб»

 

Запрошуємо реєструватися за посиланням. Посилання на вебінар буде надіслано зареєстрованим учасникам ближче до дати заходу.

 

Ряд міжнародних законів з протидії хабарництву, включаючи Закон про протидію корупції за кордоном (FCPA) вимагають, щоб компанії впроваджували комплаєнс та юридичний аудит. Оскільки глобальний тиск щодо антикорупційної діяльності продовжує зростати, а Україна запроваджує більш жорстке антикорупційне законодавство, більшість компаній в Україні інвестують в комплаєнс і вимагають від своїх ділових партнерів пройти надійний юридичний аудит. Цей вебінар дасть уявлення про найкращі практики юридичного аудиту та комплаєнсу, котрі відповідають міжнародним стандартам і пропонують практичні рекомендації щодо зменшення ризику хабарництва в компанії.

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.