English version
of SME platform

В Одесі відбудеться Бізнес – майстерня «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність» (12-13 червня 2018)

0

Бізнес_майстерня12-13 червня 2018 року в Одесі відбудеться бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність». Захід відбудеться у рамках Днів Програми «Fit for Patnership with Germany» в Одесі.

 

Організатори: Член Відкритої Партнерської Платформи Програми в Одесі Міжнародна Асоціація «Євростратегія» та Товариство з міжнародного співробітництва «GIZ» (ФРН).

 

У бізнес-майстерні візьмуть участь керівники, менеджери середньої та вищої ланки підприємств та організацій, що зацікавлені у співпраці з німецькою стороною за такими напрямками: економічна кооперація в сфері енергоефективності в промисловості, в секторі охорони здоров’я, в аграрному секторі, в сфері  екологічної утилізації відходів та без галузевої специфіки.

 

Під час дводенного заходу керівник проектного офісу GIZ в Україні Світлана Степащенко та експерт GIZ Євген Клісенко  презентують Програму «Fit for Patnership with Germany», деякі інші проекти підтримки бізнесу, проведуть майстерні з пошуку партнерів та особливостей роботи на ринку Німеччини, а також проведуть співбесіди з учасниками для формування групи для місячного стажування в Німеччині.

 

Місце проведення узгоджується!

 

 

Головний сайт програми 

 

Реєстрація

 

Захід у Фейсбуці 

 

З усіх додаткових питань, пов’язаних з участю в бізнес-майстерні та Програмі стажування, будь ласка, звертайтесь за тел. (048) 771-79-55; (097) 808-87-78; (063) 903-37-83 або за адресою strategyod2@gmail.com.

 

Будемо раді бачити Вас на нашому заході!

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.