English version
of SME platform

Українських реформаторів тренуватимуть професори Стенфордського університету

0

pres relТоп-управлінці уряду, бізнесу та провідних некомерційних організацій розпочали інтерактивне навчання за програмою “Академія Лідерства для розвитку” (LAD) за участю професорів Стенфордського університету. Лекції та роботи в групах розпочалися 15 січня 2018 року у Харкові, та триватимуть до кінця тижня.

 

 

“Курс академії “Роль державної політики в розвитку приватного сектора” про те, як зробити роботу уряду більш конструктивною, спроможною полегшувати і заохочувати діяльність приватного сектора. Наша програма допоможе підвищити рівень розуміння глобального економічного контексту і ознайомитися з конкретними прикладами реформ в інших країнах”, – розповідає Роджер Лідс, професор, засновник Асоціації приватних інвестицій країн, що розвиваються.

 

 

Співорганізаторами заходу є Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) і Школа управління Українського католицького університету. У цьому році тренінги та дискусії LAD поєднали більше 30 учасників з України, Азербайджану та Молдови.

 

 

“Головним результатом цієї програми стане встановлення зв’язків між учасниками економічних і політичних процесів в державі. Ми сподіваємося, що використовуючи отримані знання та міжнародну практику, вони зможуть спільно домагатися поліпшення бізнес-клімату та подальшого залучення інвестицій в Україну”, – коментує Ерік Хонтц, керівник програм CIPE в Євразії.

 

 

Професори Роджер Лідс та Стівен Д. Краснер викладають екслюзивний курс, що базується на ключових лекціях та опрацюванні реальних кейсів. Іноваційний метод «кейс-навчання» передбачає аналіз учасниками актуальних подій та реформ. Це дозволяє отримати реалістичне уявлення про роль, відповідальність та аналітичні навички, необхідні особам, які приймають рішення.

 

Довідково: Академія лідерства для розвитку (The Leadership Academy for Development (LAD) здійснює підготовку урядовців і бізнес-лідерів з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору стати конструктивною силою для економічного зростання і розвитку. У рамках програми  ретельно відібрані учасники навчаються ефективного лідерства, впровадження раціональної державної політики в складних і суперечливих умовах. Рушійним принципом навчальної програми є те, що реформа політики потребує не інженерних чи інших технічних рішень, успішні реформатори повинні бути спритними і зважати на широке коло факторів, що впливають на результати політики. Повинні мати тверде розуміння конкретних економічних, фінансових, політичних і культурних реалій. Найголовніше — вони повинні вміти встановлювати пріоритети, послідовність дій і створювати коаліції. Академія надає учасникам аналітичну основу для набуття вмінь ефективно діяти в несприятливих умовах. Академія лідерства для розвитку підтримується Центром з питань демократії, розвитку та верховенства права при Стенфордському університеті, Центром міжнародного бізнесу та суспільної політики Школи поглиблених міжнародних досліджень ім. Пола Нітце при Університеті Джона Хопкінса, а також  мережею Omidyar.

pres rel-3 pres rel-2

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.