English version
of SME platform

Українсько-іракський бізнес-форум

0

5a12fd762570223 лиcтопада 2017 року в ТПП України відбудеться Українсько-Іракський бізнес-форум. Під час форуму учасники матимуть можливість налагодити контакти з бізнесом Іраку протягом b2b-переговорів.

Сфера інтересів учасників іракської делегації, яка відвідає Форум зокрема включає: легку промисловість, аграрний сектор – імпорт зернових та олійних культур та продуктів їх переробки (олії, борошна), харчову галузь (харчові товари та кондитерські вироби), м’ясо птиці, технічне устаткування (в т.ч. для харчової промисловості), меблеву галузь та деревообробку, будівельні матеріали та фармацевтику. Більш детальна інформація про склад учасників міститься в списку іракської делегації.

Співорганізатором заходу виступає Українсько-Іракська Ділова Рада на чолі з паном Аббасом Альнурі.

Список учасників іракської делегації за галузями (оновлена інформація)

 

Програма Форуму

 

Реєстрація

Початок заходу – о 11:00, реєстрація – з 10:30

Вартість участі у форумі: 600 грн (з ПДВ). Для членів ТПП діє постійна знижка 25% від вказаних цін. Реєстрація триває до 22-го листопада включно.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07 або ел. поштою: dmn-ird@ucci.org.ua, oas-ier@ucci.org.ua

Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.