English version
of SME platform

У Києві побили голову Асоціації інвесторів транспортної інфраструктури м.Києва, який встав на захист підприємців від свавілля чиновників

0

5a9931f34768dУ середу о 18.10, перед входом в парадне одного з будинків по проспекту Гонгадзе, троє невідомих накинулися на Сергія Корнієвського, голову Асоціації інвесторів транспортної інфраструктури м.Києва.

Збили з ніг і почали бити битами. Якби не перехожі, невідомо, чим закінчився б цей напад.

Була викликана поліція. Двірник, який кинувся на допомогу, отримав в обличчя струмінь перцевого аерозолю.

 

Сергій Корнієвський пов’язує напад з інвестиційним конкурсом по зупинковим комплексам КМДА, проти проведення якого виступили десятки підприємців, що входять в Асоціацію.

Корниевский

З його заяви: «Мене замовили «ідейні організатори» інвестконкурсу по зупинкам. Побої зняті, матеріали в поліції. Хочеться сподіватися, що влада не залишить організаторів нападу безкарними. Подібні свавілля повинні бути зупинені! Ми хочемо жити в цивілізованій державі і не боятися повертатися ввечері додому. Підприємці й надалі будуть відстоювати свій бізнес, в який вкладено чималі кошти, а також боротися за збереження робочих місць для співробітників. Ми продовжуємо вимагати від київської влади скасувати незаконний інвестконкурс, організатори якого загрузли в корупції і посягнули на людське життя!»

 

Детальніше про вимоги підприємців читайте

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.