English version
of SME platform

Тренінг «Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання». Частина 1

0

Advocacy_1

Адвокація є ключовою функцією бізнес-об’єднань, без якої неможливе ефективне представництво і захист інтересів їх членів – малих і середніх підприємств. Вона трансформує об’єднання з об’єкта регулювання, залежного від волі регулюючих органів, у повноцінний суб’єкт урядових відносин. Адвокація дає можливість не лише реагувати на пропонований курс розвитку вашої індустрії, а й брати участь у формуванні правил гри у відповідному секторі економіки. Ефективна адвокаційна стратегія допоможе вигідно позиціонувати ваше бізнес-об’єднання, підвищити його впізнаваність та уникнути регуляторних криз, пов’язаних із прийняттям несприятливого законодавства.

Даний тренінг розрахований на керівників та лідерів членських бізнес-об’єднань та інших неприбуткових організацій, фахівців з адвокаційної діяльності та некомерційного лобіювання.

В програмі першої частини тренінгу:

Огляд програми тренінгу та декількох реалізованих адвокаційних кейсів
Поняття та принципи адвокації, лобіювання і взаємодії з владою (GR)
Суб’єкти, об’єкти та етика адвокації
Налагодження ефективного напрямку адвокації у бізнес-об’єднанні
Розробка карти стейкхолдерів
Методи взаємодії із владою
Аналіз реалізованих кейсів
Виконання практичного завдання та обговорення результатів

prof3Тренер – Олена Прокопенко (Практикуючий лобіст. Проводить навчальні семінари з лобіювання для вітчизняних та міжнародних організацій. Серед її клієнтів – Visa, Apple, Cargill, Sanofi, Oriflame, Unilever та інші лідери ринку. Олена – випускниця стипендіальної програми ім. Едмунда С. Маскі Державного департаменту США та має ступінь магістра державного управління Університету Західного Іллінойсу).

 

 

Тренінг розроблено в рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.