English version
of SME platform

Тренінг «Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання». Частина 2

0

Advocacy_2

Адвокація є ключовою функцією бізнес-об’єднань, без якої неможливе ефективне представництво і захист інтересів їх членів – малих і середніх підприємств. Вона трансформує об’єднання з об’єкта регулювання, залежного від волі регулюючих органів, у повноцінний суб’єкт урядових відносин. Адвокація дає можливість не лише реагувати на пропонований курс розвитку вашої індустрії, а й брати участь у формуванні правил гри у відповідному секторі економіки. Ефективна адвокаційна стратегія допоможе вигідно позиціонувати ваше бізнес-об’єднання, підвищити його впізнаваність та уникнути регуляторних криз, пов’язаних із прийняттям несприятливого законодавства.

Даний тренінг розрахований на керівників та лідерів членських бізнес-об’єднань та інших неприбуткових організацій, фахівців з адвокаційної діяльності та некомерційного лобіювання.

 

В програмі першої частини тренінгу: 

  1. Огляд програми тренінгу та декількох реалізованих адвокаційних кейсів
  2. Поняття та принципи адвокації, лобіювання і взаємодії з владою (GR)
  3. Суб’єкти, об’єкти та етика адвокації
  4. Налагодження ефективного напрямку адвокації у бізнес-об’єднанні
  5. Розробка карти стейкхолдерів
  6. Методи взаємодії із владою
  7. Аналіз реалізованих кейсів
  8. Виконання практичного завдання та обговорення результатів

Тренери:

Олена Прокопенко (Практикуючий лобіст. Проводить навчальні семінари з лобіювання для вітчизняних та міжнародних організацій. Серед її клієнтів – Visa, Apple, Cargill, Sanofi, Oriflame, Unilever та інші лідери ринку. Олена – випускниця стипендіальної програми ім. Едмунда С. Маскі Державного департаменту США та має ступінь магістра державного управління Університету Західного Іллінойсу).

Олександр Печалін (Голова правління Спілки підприємців «Стіна» в місті Вінниця. Досвідчений підприємець, відомий правозахисник, фахівець з адвокації, має унікальний багаторічний досвід представлення інтересів підприємців, насамперед, на регіональному рівні. Олександр має досівд роботи у податковій службі, досвід надання консалтингових та юридичних послуг, управління громадськими організаціями).

Тренінг розроблено в рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

 

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.