English version
of SME platform

Тренінг: «Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання». Частина 3.

0

Advocacy_3

Адвокація є ключовою функцією бізнес-об’єднань, без якої неможливе ефективне представництво і захист інтересів їх членів – малих і середніх підприємств. Вона трансформує об’єднання з об’єкта регулювання, залежного від волі регулюючих органів, у повноцінний суб’єкт урядових відносин. Адвокація дає можливість не лише реагувати на пропонований курс розвитку вашої індустрії, а й брати участь у формуванні правил гри у відповідному секторі економіки. Ефективна адвокаційна стратегія допоможе вигідно позиціонувати ваше бізнес-об’єднання, підвищити його впізнаваність та уникнути регуляторних криз, пов’язаних із прийняттям несприятливого законодавства.

Даний тренінг розрахований на керівників та лідерів членських бізнес-об’єднань та інших неприбуткових організацій, фахівців з адвокаційної діяльності та некомерційного лобіювання.

В програмі другої частини тренінгу:

Аналіз виконання практичного завдання щодо розробки карти стейкхолдерів: презентації учасників і обговорення
Сучасні інструменти і техніки адвокації (продовження)
Методи адвокації: Можливості GR в інтернеті
Методи адвокації: Підтримка політичної діяльності
Особливості адвокації в органах виконавчої, законодавчої влади та місцевого самоврядування
М-тест як інструмент оцінки нормативно-правових актів
Аналіз кейсів, реалізованих на регіональному та місцевому рівнях
Планування та реалізація адвокаційної кампанії
Симуляція адвокаційної кампанії. Презентації учасників та аналіз результатів

Тренери:

Олена Прокопенко (Практикуючий лобіст. Проводить навчальні семінари з лобіювання для вітчизняних та міжнародних організацій. Серед її клієнтів – Visa, Apple, Cargill, Sanofi, Oriflame, Unilever та інші лідери ринку. Олена – випускниця стипендіальної програми ім. Едмунда С. Маскі Державного департаменту США та має ступінь магістра державного управління Університету Західного Іллінойсу).

Олександр Печалін (Голова правління Спілки підприємців «Стіна» в місті Вінниця. Досвідчений підприємець, відомий правозахисник, фахівець з адвокації, має унікальний багаторічний досвід представлення інтересів підприємців, насамперед, на регіональному рівні. Олександр має досівд роботи у податковій службі, досвід надання консалтингових та юридичних послуг, управління громадськими організаціями).

Тренінг розроблено в рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

 

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.