English version
of SME platform

Тренінг: Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання | Частина 2

0

Тренінг розрахований на керівників / керівниць членських бізнес-об’єднань та інших неприбуткових організацій, фахівів / фахівчинь з адвокаційної діяльності та некомерційного лобіювання.

В програмі другої частини тренінгу “Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання”:

  • Оцінка ефективності членства у бізнес-об’єднанні.
  • Формування оптимальної структури бізнес-об’єднання.
  • Підготовка бізнес-об’єднання до адвокаційної діяльності. Досвід спілки підприємців «Стіна».
  • Виконання практичних завдань та аналіз результатів.

ТРЕНЕРИ

Олена Прокопенко – експертка з адвокаційної діяльності, практикуюча лобістка. Проводить навчальні семінари з лобіювання для вітчизняних та міжнародних організацій. Серед її клієнтів – Visa, Apple, Cargill, Sanofi, Oriflame, Unilever та інші лідери ринку. Олена – випускниця стипендіальної програми ім. Едмунда С. Маскі Державного департаменту США та має ступінь магістра державного управління Університету Західного Іллінойсу.

Олександр Печалін – Голова правління Спілки підприємців «Стіна» в місті Вінниця. Досвідчений підприємець, відомий правозахисник, фахівець з адвокації, має унікальний багаторічний досвід представлення інтересів підприємців, насамперед, на регіональному рівні. Олександр має досівд роботи у податковій службі, досвід надання консалтингових та юридичних послуг, управління громадськими організаціями.

Тренінг розроблено в рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.