English version
of SME platform

Топ-менеджери надихнуть десятикласників будувати кар’єру в Україні

0

top menegЦентр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) розпочинають конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» в рамках якого учні 10-х класів матимуть змогу зустрітися з топ-менеджерами. Проект спрямований показати підліткам можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію.

 

З 15 січня стартує всеукраїнський конкурс «Моя майбутня професія: планування і розвиток» і передбачає написання десятикласниками есе на задану тему. Підлітки поділяться своїм баченням перспектив самореалізації в обраній професії та опишуть який внесок в розвиток країни вони планують зробити. Термін подачі есе триватиме до 25 лютого.

 

Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в п’яти містах: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри. 31 травня 50 найактивніших учасниківрегіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів та успішних українців. А вже 1 червня переможці отримають унікальну можливість провести день з топ-менеджером та побачити роботу компанії із середини.

 

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ» зазначає: «Цей проект – про місток між дорослими і дітьми, між бізнесом і школою, між професією і мрією. В рамках проекту топ-менеджери проведуть день зі школярами, а школярі – проведуть свій день в компанії. Ми віримо, що цей проект надихне молодь обирати свою професію свідомо».

 

Голова правління ПУМБ Сергій Черненко наголошує: «В десятому класі підлітки замислюються про вибір професії. Кількість спеціальностей дуже велика і перш ніж вирішувати, ким бути, необхідно відверто і свідомо відповісти самому собі на питання: «Хто я є насправді?». Хочу, щоб цей проект допоміг молоді зрозуміти себе й визначити мету, повірити в свої сили і рухатись вперед, бути щасливим в обраній професії»

.

Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися з положення про конкурс та на офіційних сайтах організаторів: www.csr-ukraine.org та  www.careerhub.in.ua .

 

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до менеджера проекту Олени Воропай,  info@careerhub.in.ua , (044) 292 02 48.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.