English version
of SME platform

Сумська обласна рада підтримала РЕЗОЛЮЦІЮ Форуму

0

resehnieСумська обласна рада підтримала РЕЗОЛЮЦІЮ Форуму ділових кіл України, який відбувся в місті Суми 27.03.2018 року за участі більше 150 учасників з 14 областей та міста м. Києва та направила звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України –  реалізувати на державному рівні визначені у Резолюції пріоритетні заходи!!!

 

 

Рішення

 

resehnie-2

Про звернення до Президента України,

Верховної Ради України  та Кабінету Міністрів

України щодо поліпшення умов ведення бізнесу в Україні

 

 

З метою створення максимально сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, а також підвищення продуктивності, конкурентоспроможності та енергоефективності у пріоритетних секторах національної економіки, підвищення інвестиційної привабливості України, покращення ділового клімату, забезпечення фінансової стабільності, економічної незалежності та розвитку територіальних громад і зростання доходів місцевих бюджетів, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо поліпшення умов ведення бізнесу в Україні (звернення додається).
  2. Голові обласної ради направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, депутатів Верховної Ради України, обраних від Сумської області, та обласних рад.

 

Голова                                                                                                                                          В.М. Токар

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо поліпшення умов ведення бізнесу в Україні

 

У рамках пленарного засідання Форуму ділових кіл України, який відбувся в місті Суми 27.03.2018 року за участі більше 150 учасників з 14 областей та міста м. Києва, було обговорено найбільш гострі проблеми, з якими стикаються підприємці, та визначено пріоритетні питання, які необхідно невідкладно вирішити на державному рівні для реального поліпшення умов ведення бізнесу, насамперед у сфері реалізації державної політики розвитку малого і середнього бізнесу, у податковій, регуляторній та інвестиційній політиці, у сфері регіонального розвитку та у взаємовідносинах бізнесу з органами державної влади.

 

За результатами форуму була схвалена Резолюція (додається), яка направлена на адресу Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. У Резолюції визначені стратегічні цілі державної політики для подолання негативної ситуації в економіці України та найактуальніші, на думку учасників Форуму, проблеми і шляхи їх подолання.

 

Для реального покращення ділового та інвестиційного клімату в Україні учасниками Форуму були визначені пріоритетні заходи у сфері державної регуляторної політики та розвитку реального сектору економіки, у сфері податкової політики та соціального страхування, у сфері державного нагляду (контролю) за малим та середнім бізнесом, у сфері надання адміністративних послуг та функціонування дозвільної системи, у сфері взаємовідносин з суб’єктами природних монополій та доступу до інженерних мереж, у сфері регіональної та інвестиційної політики та децентралізації.

 

У кожній з цих сфер учасниками Форуму також були визначені як законопроекти, що потребують першочергового розгляду, так і ті, що мають бути зняті з розгляду Верховної Ради України, оскільки їх прийняття може вкрай негативно вплинути на розвиток підприємництва.

 

Депутати Сумської обласної ради, усвідомлюючи, що розвиток підприємництва є запорукою розвитку країни, створення нових робочих місць, звертаються до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням підтримати та реалізувати на державному рівні визначені у Резолюції пріоритетні заходи, що сприятиме формуванню максимально сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, а також підвищенню продуктивності, конкурентоспроможності та енергоефективності у пріоритетних секторах національної економіки, підвищенню інвестиційної привабливості України, покращенню ділового клімату, забезпеченню фінансової стабільності, економічної незалежності та розвитку територіальних громад і зростанню доходів місцевих бюджетів.

 

РЕЗОЛЮЦІЯ

 

ДОДАТОК 1,2

 

ДОДАТОК 3

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.