English version
of SME platform

Коаліція підтримки спрощеної системи оподаткування

0

Логотип КоалицииКоаліція має на меті поєднання зусиль малого і середнього бізнесу для донесення до української влади вимоги підприємницької спільноти: накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на 3 роки.

 

Позиція Коаліції:

 

В умовах відвертого саботажу впровадження реформ в Україні, в тому числі неприхованих намагань певних сил зупинити податкову реформу руками малого та середнього бізнесу, маніпулюючи питанням спрощеної системи оподаткування, МСБ України заявляє про свою підтримку реформування податкової системи в цілому та закликає авторів відповідних законопроектів виключити з порядку денного питання внесення змін до спрощеної системи оподаткування (ССО) як таке, що є невчасним, непріоритетним і таким, що може негативно вплинути на суспільний добробут та погіршити умови ведення бізнесу.

 

Національна платформа МСБ оголошує про створення широкої коаліції підтримки спрощеної системи оподаткування та негайне формування національного та регіональних штабів для проведення всеукраїнської адвокаційної кампанії щодо встановлення мораторію на внесення будь-яких змін до спрощеної системи оподаткування до того моменту, коли в Україні буде проведено глибоку реформу загальної податкової системи (мінімум на 3 роки).

 

Представники мікро-, малого та середнього бізнесу України оголошують про негайну мобілізацію своїх зусиль і ресурсів на всіх рівнях, включаючи національний, задля:

 

  • сприяння впровадженню реформи системи оподаткування в цілому;
  • збереження спрощеної системи оподаткування і встановлення трирічного мораторію на будь-які зміни до неї;
  • підготовки протягом наступних трьох років відповідних змін, що унеможливлять мінімізацію сплати податків за рахунок використання спрощеної системи оподаткування, і забезпечать при цьому збереження ССО як дієвого інструменту підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу.

 

Ми переконані, що за теперішнього стану економіки України, саме потенціал малого і середнього бізнесу може стати основним джерелом приросту національного продукту, створення нових робочих місць та забезпечення добробуту населення і соціальної стабільності у суспільстві.

 

Ми закликаємо підприємців, бізнес-об’єднання та спілки, представників громадянського суспільства, експертної спільноти, ЗМІ, усіх небайдужих громадян підтримати позицію МСБ щодо необхідності реформування податкової системи та долучитися до проведення національної кампанії з підтримки спрощеної системи оподаткування. 

 

 

Коаліція є неформальним об’єднанням і не потребує юридичного оформлення. Долучитися до коаліції може будь-яка організація, що поділяє нашу позицію і готова надавати підтримку її діяльності. Так само вихід з коаліції є добровільним і може відбутися в будь-який момент. Коаліція діє на принципах добровільності, відкритості, колегіальності та рівноправності, обов’язковості та відповідальності.

 

 

 

Для проведення широкомасштабної всеукраїнської кампанії щодо збереження ССО в ході здійснення податкової реформи (встановлення трирічного мораторію на внесення будь-яких змін до ССО) Коаліція створює Національний штаб і регіональні штаби з координації дій.

 

карта

 

 

Учасники Коаліції (список постійно оновлюється):

 

 

Національна платформа МСБ – неформальна мережа бізнес-об’єднань, котра забезпечує об’єднання навколо ідеї, а не лідера, є політично безсторонньою і має на меті консолідацію спільноти МСБ, пропонування та адвокатування ключових реформ публічної політики відповідно до потреб та законних інтересів МСБ.

[Голосів: 7    Середня оцінка: 4.4/5]
Коаліція підтримки спрощеної системи оподаткування з Листопад 25, 2015 оцінені 4.9 з 5

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.