English version
of SME platform

Щоб управляти – навчайтесь: тренінг з управління в МСП

0

20604439_1631493770246448_2706467632048761136_n1 – 2 серпня 2017 року у Києві відбувся тренінг для тренерів «Управління в малих і середніх підприємствах» за методикою IFC (Міжнародної Фінансової  Корпорації).

Можливість навчатися у досвідчених тренерів отримали 7 консалтингових компаній та громадських спілок із Києва, Чернігова та Харкова, які пройшли відбір та отримали за результатами навчання статус партнерів IFC. Серед них – «Асоціація приватних роботодавців», «Ліга ділових та професійних жінок», «НОРТ Консалтинг», «Must Be», «Торгова єдність», «Європейська технічна допомога», KMBS.

Корпорація  IFC  надає навчальні та консультативні послуги з управління для засновників і власників малих і середніх підприємств з високим потенціалом зростання. В основі навчання і послуг лежить розроблена IFC Методика управління в МСП – перший і єдиний інструмент такого роду на ринку.

Чи не зарано МСП думати про управління? Але ж чим швидше підприємці почнуть впроваджувати належні практики, тим більше вигід вони зможуть отримати. З практичної точки зору, управління надає ключовий набір інструментів, які МСП можуть використовувати, щоб підтримати своє виживання в умовах конкуренції і забезпечити стабільне зростання. Так, навіть прості механізми внутрішнього контролю, якщо вони правильно розроблені, допомагають запобігти шахрайству та дають можливість точніше планувати і готувати більш достовірну фінансову звітність.

Крім того, МСП зацікавлені в залученні інвесторів, можуть пред’явити більш ефективне управління як одну з ключових складових, що визначають вартість компанії. Для інвесторів ефективне управління означає вищий рівень безпеки і високу прибутковість інвестицій.

20620872_867327020088234_7535587305422909341_nЮрій Бондарєв, голова ГС «НОРТ» та член Координаційної Ради Нацплатформи МСБ, зазначив: «Якщо ви сфокусовані на перспективі розвитку свого бізнесу згідно світовим стандартам, бажаєте підняти вартість бізнесу або долучити інвесторів, то це все для вас. Використовуючи розробки міжнародної корпорації, нові партнери IFC зможуть проводити навчання, давати поради та рекомендації представникам МСП, та, що дуже важливо, при потребі, до консультацій будуть залучатися безпосередньо й експерти IFC».

Протягом двох днів навчання шістнадцять представників вказаних вище компаній вивчали МСП з середини: як бачать розвиток МСП інвестори, внутрішній контроль, роль людського капіталу та як мотивувати персонал, інші больові питання підприємств.

Окрема розмова була й про родинний бізнес, які в нього особливості та проблеми. Після отриманих знань та технік, учасники тренінгу зможуть самостійно проводити діагностику розвитку управління в МСП.

Завершилось навчання урочистим врученням сертифікатів та вдячними посмішками

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.