English version
of SME platform

Секрети блискучого управління в МСП

0

20170529_18042529 травня 2017 року  у Києві відбувся тренінг «Управління в малих і середніх підприємствах», на якому були присутні представники громадських організацій, консалтингових компаній тощо.

На тренінгу говорили про грамотне управління МСП. Зокрема, піднімалися питання “больових моментів” малого та середнього бізнесу: внутрішнього контролю, персоналу, планування спадкоємності. Важливу увагу було приділено прийняттю стратегічних та управлінських рішень, роботі ради директорів та консультаційних рад.

Тренінг відбувся за підтримки Програми IFC (Міжнародна Фінансова Корпорація), яка надає навчальні та консультативні послуги з управління для засновників і власників малих і середніх підприємств з високим потенціалом зростання.

Юрій Бондарєв, Голова Спілки “Національна організація роздрібної торгівлі” (НОРТ), відмітив: “Ми отримали добре структуровану методологію, при впровадженні якої в роботу компанії, виведе її на рівень великих корпорацій щодо побудови системи стратегічного та операційного управління бізнесом. Ця методологія дозволить перевести українські малі та середні підприємства в капіталізований бізнес, а саме – допоможе робити реальну оцінку бізнесу, його вартості. Практичними були також поради щодо важливості створення Ради директорів та/або консультантів, що значно прискорить розвиток компанії через залучення професіоналів високого рівня”.

Сьогодні підприємці мають почати управляти своїми компаніями на основі конкретного набору принципів, зважаючи на те,  що зі зростанням компанії спеціальні рішення й інструменти будуть розвиватися разом з бізнесом. МСП постійно зацікавлені в підтримці інвестора, а кожного інвестора цікавить ефективне управління.

Найважливіші питання бізнесу:

       1. Контроль.

       2. Людський ресурс.

       3. Планування «майбутнього» МСП.

  1. Прийняття рішень.

Для того, щоб робота МСП була злагодженою та конструктивною, необхідно, перш за все, працювати з болючими проблемами. Спеціалісти програми IFС радять вибудувати стратегічний план дій і дотримуватись його у роботі.

[Голосів: 3    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.