English version
of SME platform

“Розвиток МСБ: досвід та уроки Японії” – круглий стіл 20 грудня 2017 р.

0

Японія20 грудня 2017 року на круглому столі “Розвиток МСБ: досвід та уроки Японії” почуємо інформацію щодо найкращих практик МСБ в Японії та зможемо обговорити важливі питання використання досвіду Японії щодо розвитку МСБ в Україні.

 

 

 

 

 

Забловский в ЯпонииДоповідь Андрія Забловського, керівника Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, –  “Політика розвитку малого та середнього бізнесу. Приклад Японії”, за результатами навчання за Програмою Japan International Cooperation Agency “SME Development Policies”.

 

 

Ви дізнаєтесь про те, яке значення малий та середній бізнес мають в Японії та як в країні підтримують підприємців:

 

  1. МСБ – “священа корова” для японської економіки (99,7% усіх компаній – МСБ).
  2. МСБ в Японії може розраховувати на різноманітну державну підтримку: від компенсації придбання обладнання, витрат на наукові розробки, зниження або звільнення від податків у випадку певних витрат (капітальних інвестицій, створення робочих місць) до кредитів за низькими відсотковими ставками, як правило без додаткових застав.
  3. Довіра – ключовий фактор побудови успішної політики по відношенню до МСБ в Японії.
  4. Виробничі колаборації між великими компаніями та представниками МСБ – запорука конкурентоспроможності японської економіки.

 

Ігор Снітівкер, Директор Японського дому, консультант Кайдзен Інституту Кайдзен Україна, керівник комітету експорту Ради підприємців Дніпропетровської обласної державної адміністрації, приділить увагу японській системі постійного вдосконалення (Кайдзен), структурі і діяльності Японського дому та можливостям експорту українських товарів і послуг до Японії.

 

Приєднуйтесь до обговорень!

 

Час проведення: 10.00 – 12.00.

Місце проведення: м.Київ, вул.О.Гончара, 65,  6 поверх, Український інститут майбутнього.

Участь – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Організатор: ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» за підтримки Українського інституту майбутнього, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Україно-японського фонду “Терада”.

 

табличка_лого

[Голосів: 4    Середня оцінка: 4.5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.