English version
of SME platform

Результати дослідження: «Якою читачі бачать Національну платформу МСБ?»

0

result-2153527_640Для того аби покращити роботу Нацплатформи МСБ, ми вирішили запитати  вас, наших читачів, що ви хочете читати, вивчати та бачити на сайті Платформи.

Для аналізу даних ми вирішили використати як відкриті, так і закриті запитання, а також запитання, що стосуються діяльності інших українських інформаційних ресурсів.

В основному, в опитуванні взяли участь представники громадських об`єднань.

За результатами дослідження,  серед найбільш популярних ресурсів, які надають важливу інформацію для бізнес-об’єднань – Ресурсний центр «ГУРТ» та портал «Громадський простір», що набрали однакову кількість голосів. Наші читачі також активно читають наступні інформаційні джерела: «Дело.ua» і газету «Бізнес».

Найбільш актуальною темою пошуку на даних ресурсах є грантові запитання. Наступні за популярністю – анонси цікавих подій, питання щодо управління компанією та зміни в законодавстві.

Далі – детальніші результати опитування:

 «Зазначте, будь ласка, які інформаційні ресурси ви використовуєте для покращення чи удосконалення діяльності своєї організації?(не більше 3-х варіантів)»:

1

 «Відповіді на які питання ви шукаєте на даних ресурсах?»

2

Які поради ви хотіли б отримати від експертів на сторінках веб-порталу Національної платформи та You Tubе?

3

Дякуємо всім за участь в опитуванні і з задоволенням будемо ще більше уваги звертати на підготовку та розміщення цікавої інформації щодо грантових програм, юридичних консультацій та питань управління, анонсів важливих подій!

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.