English version
of SME platform

Райффайзен Банк Аваль надав IFC перший в історії кредит у гривні

0

rajffajzen-1920x10803168 серпня 2017 — Райффайзен Банк Аваль уперше в історії України надав сьогодні Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) кредит у національній валюті.
Позику у розмірі 400 млн грн видано банком на 8 років. Ці кошти IFC спрямує на фінансування інвестиційних проектів українських компаній.
До цього корпорація здійснювала фінансову підтримку українських компаній лише в іноземній валюті. Нещодавно Національний банк України дозволив міжнародним фінансовим установам кредитувати клієнтів і у гривні.

«Ми працюємо над тим, щоб розширити доступ до так необхідного фінансування для українських компаній та подовжити термін ресурсів на ринку. Наш перший кредит в гривні уже отримав Ашан Рітейл. Ми і надалі готові надавати фінансові продукти в національній валюті, що будуть структуровані з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Це важлива частина більш широкої роботи IFC в Україні, що націлена на підтримку зростання приватного сектора та створення нових можливостей для українських компаній», — сказав Джейсон Пеллмар, голова регіонального представництва IFC в Україні та Білорусі.

«Ми переконані, що це знакова угода для України, на яку всі на ринку чекали і яка розширює можливості українських компаній для залучення довгострокового фінансування в національній валюті. Наш банк пишається тим, що має можливість співпрацювати з IFC і за цим важливим напрямком підтримки реального сектору економіки», — зазначила Вікторія Масна, начальник управління по роботі з фінансовими установами Райффайзен Банку Аваль.

Райффайзен Банк Аваль та IFC мають досвід успішної співпраці у низці проектів, починаючи з 2004 року.
Райффайзен Банк Аваль зареєстровано 27 березня 1992 року, із жовтня 2005 року став частиною австрійської банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. Станом на 30 червня 2017 року РБІ належало 68,28% акцій банку, Європейському банку реконструкції та розвитку — 30%. Широкий перелік банківських послуг надаються більш ніж 2,5 млн клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої входять майже 500 відділень по всій Україні. Додаткова інформація.

IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусується на приватному секторі країн, ринки яких розвиваються. Працюючи з понад 2000 компаній в усьому світі, використовує капітал, експертизу та вплив, щоб розбудовувати ринки та створювати можливості в найсуворіших частинах світу. У 2016 фінансовому році обсяг довгострокових інвестицій у країнах, що розвиваються, досяг рекордної суми 19 млрд дол. США, підтримуючи важливу роль приватного сектору у подоланні бідності та забезпеченні загального добробуту. Додаткова інформація.

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.