English version
of SME platform

Програма навчальних зустрічей в Києво-Могилянській бізнес-школі

0

 

01 червня 2017 року відбудеться зустріч з Наталею Жеваго на тему: «Цінності, ідентичність, факти: роль національних особистостей»

Час: 17:45 – 19:15

Про спікера:

Наталія Жеваго

Наталія Жеваго – член правління Центру Сучасного Мистецтва (Київ). Член жюрі Премії імені Казимира Малевича. У 2012 році здобула ступінь Магістра бізнес адміністрування (MBA) з особливою відзнакою ректора Києво- Могилянської Бізнес Школи. Засновниця та ідейний лідер освітньоі організаціі «Культурний Проект».

Посилання на трансляцію:

 

02 червня 2017 року – зустріч з Noel Caulhun за темою «Міграційні процеси. Роль Бізнес-Об’єднань в інтеграції біженців та переміщених осіб».

Час: 17:15-18:45

 Про спікера:

noel

Пані Ноел Калгун є заступником Представника Верховного комісара ООН з питань біженців в Україні. До того, як почати працювати в Україні в грудні 2016 року, вона працювала Старшим радником з політичних питань у Виконавчому бюро Генерального секретаря ООН в Нью Йорку, готуючи Саміт ООН з питань біженців та мігрантів.

Посилання на трансляцію:

03 червня 2017 року – зустріч з Вахтангом Кіпіані за темою: «Цінності, ідентичність, факти: роль національних особистостей»

Час: 16:30 – 18:00

Про спікера:

Вахтанг-Кіпіані

Вахтанг Кіпіані – Український журналіст, публіцист і громадський активіст. Редактор проекту «Історична правда», автор і ведучий тележурналу «Історична правда із Вахтангом Кіпіані». Засновник Музею-архіву преси у Києві.

Посилання на трансляцію:

 

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.