English version
of SME platform

Проект «Купуймо Разом!2.0» в Україні

0

DSC_016228 березня 2017 року Юрій Бондарєв, Голова Спілки “Національна організація роздрібної торгівлі” (НОРТ), член Координаційоної Ради Національної платформи МСБ, та Томаш Будзяк, Координатор Проекту «Купуймо Разом!2.0», підписали Угоду про партнерство щодо розвитку проекту  «Купуймо Разом!2.0» в Україні.

 

 

 

Згідно Угоди Проект сприятиме створенню закупівельних груп для учасників Національної платформи МСБ та Національної організації роздрібної торгівлі.

Також організатори Проекту залучать експертів – представників Національної платформи МСБ до створення Центру Компетенцій Закупівельних Груп в Києві/Львові, що передбачає участь в проведенні заходів для українських підприємців/організацій підприємців.

 

Нагадаємо, що в Києві стартував Проект «Купуймо Разом!2.0», який представив координатор Проекту Томаш Будзяк.

Детальніше про проект читайте за посиланням.

Закупівельні групи в Європейському Союзі існують давно і скрізь. Закупівельні групи – це об’єднання підприємців.

Чим корисні закупівельні групи (ЗГ)?

Дані групи – це один з прихованих елементів успіху ноу-хау в польському родинному бізнесі. Вони дозволяють зберегти постійний сімейний характер деяких галузей.

 

Так, у Німеччині 300 закупівельних груп об’єднує 230 тисяч фірм. У них працюють 10 мільйонів співробітників і річний обіг об’єднаних компаній коливається в межах 500 млрд. євро .

 

«У Німеччині закупівельні групи створюють більшу частку ВВП, ніж ціла автомобільна промисловість. Ми вважаємо закупівельні групи одним із прихованих ноу-хау польського сімейного бізнесу. Чому прихованим? Тому що навіть в Польщі, попри те, що підприємці це роблять, тема не є у всіх на устах, оскільки мало кого з покупців цікавить, звідки постачальник бере товар, усіх цікавить якою є ціна, які є умови постачання, а що відбувається на попередніх ланках ланцюга постачання – про це мало хто говорить. Але насправді саме за допомогою закупівельних груп можна побудувати конкурентну перевагу товару чи  послуги», – говорить Томаш Будзяк.

 

Що стосується України, то ще 23 червня 2016 року в Готелі «Опера» у Києві відбулася Конференція-Відкриття проекту «Купуймо Разом!2.0». У даному заході взяли участь українські підприємці та члени організацій підприємств.

 

Радник Посольства Республіки Польща в Україні Йоанна Юревіч розповідала про програму «Польська Допомога», в межах якої реалізується даний проект. Вона повідомила присутніх, що на даний час  30% коштів програми «Польська Допомога» спрямовано саме на Україну, а найближчим часом фінансування лише збільшуватиметься. Також зацікавлені неурядові організації з України можуть безпосередньо звертатися з метою фінансування своїх проектів до міністерства закордонних справ Польщі.

 

«Проблема українських фірм у тому, що вони не усвідомлюють загроз, які насуваються. Та якщо компанія невелика, то їй часто бракує ресурсів для того, щоб брати участь в межах проекту закупівельної групи. Тому потрібно дійти до певного розвитку, потрібен управлінський облік, щоб компанія розуміла доцільність участі в групі», – говорив Вадим Іщенко, директора ТГ «Коралл» під час конференції проекту «Купуймо разом».

 

Проект Програми семінарів на 2017 рік:

26-28 квітня – Семінар для Консультантів Закупівельних Груп (Київ)

25 травня – Практичний Семінар (Київ, Львів)

29 червня – Практичний Семінар (Київ, Львів)

28 вересня – Практичний Семінар (Київ, Львів)

29 листопада – Підсумкова Конференція (Київ)

 

Про деталі проведення зустрічей  напишемо згодом. Слідкуйте за новинами

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.