English version
of SME platform

Практики КСВ в Україні 2016

0

2016-12-06_konkurs_keysov_Marina Saprukina.inddЦентр “Розвиток КСВ” представляє нову – сьому – збірку “Практики КСВ в Україні 2016″, що була підготовлена в рамках  VII Конкурсу бізнес-кейсів з КСВ “Цілі Сталого Розвитку в Україні”.

 

До сьомої збірки кейсів включено 35 кейсів з корпоративної соціальної відповідальності компаній в Україні, що були зібрані в рамках щорічного Конкурсу бізнес-кейсів з КСВ 2016. Конкурс вперше було присвячено впровадженню Цілей Сталого Розвитку компаніями України.

 

 

 

 

 

В публікації вперше представлені практики компаній України в рамках 9-ти Цілей Сталого Розвитку, що стосуються охорони здоров’я (Ціль 3), якісної освіти (Ціль 4), гендерної рівності (Ціль 5), гідної роботи (Ціль 8), зменшення нерівності (Ціль 10), сталості міст (Ціль 11), сталого споживання (Ціль 12), зміни клімату (Цль 13), розвітку миру (Ціль 16).

 

Всі практики є реальними і були впроваджені компаніями, що працюють в Україні. Дана публікація призначена для менеджерів вищої та середньої ланки, викладачів, студентів, аспірантів та слухачів бізнес-шкіл.

 

Завантажити “Практики КСВ в Україні 2016″

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.