English version
of SME platform

Понад 30 переселенців захотіли започаткувати власний бізнес за кошти ЄС

0

startwayБільше 30 бізнес-планів подали підприємці із зони АТО та Криму на започаткування чи розвиток власної справи в межах грантового проекту ЄС “Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області”, повідомляє УНН-Центр.

 

З 1 до 30 червня 2016 року в межах проекту ЄС “Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області” тривав прийом документів та бізнес-планів.

 

Усі охочі підприємці, а це більше трьох десятків із числа переселенців та фізичні особи-переселенці із зони АТО та Криму, подавали бізнес-плани з необхідним пакетом документів до офісу проекту.

 

За словами працівників проекту, відбір бізнес-планів відбуватиметься шляхом серйозного конкурсу, особливу увагу конкурсна комісія звертатиме на кількість запланованих до створення робочих місць.

 

Наразі працівники проекту проводять роботу з підготовки матеріалів до проведення засідання конкурсної комісії. Дату проведення засідання конкурсної комісії та захисту бізнес-планів поки не визначено.

 

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.