English version
of SME platform

Підприємці проти Законопроекту 7142

1

im578x383-00_collage-podatok27.09.2017 року у Верховній Раді України зареєстровано “Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо заходів з детінізації обігу товарів і послуг”, реєстраційний № 7142, яким пропонується зобов’язати платників єдиного податку другої та третьої груп здійснювати оприбуткування та облік отриманих (придбаних) товарів на підставі первинних документів, шляхом відображення інформації в Книзі обліку доходів і витрат, та зберігати первинні документи, що підтверджують отримання (придбання) ними товарів впродовж 1095 днів з дати їх відображення в Книзі обліку доходів і витрат.

 

Ознайомитись із Законопроектом

 

Підприємці категорично проти даного Законопроекту, так як він знищує спрощену систему оподаткування та звертаються через громадські об’єднання до Уряду та депутатів Верховної Ради не приймати й відкликати даний Законопроект.

Богдан Мосунов, голова громадської організації “Молодь та підприємництво”, на своїй сторінці у Facebook заявив: «Ми вважаємо, що даний законопроект № 7142, ЗНИЩУЄ спрощену систему оподаткування! Він є антиконкурентний та антиконституційний, який ВБИВАЄ малий бізнес в Україні. Законопроект №7142 НАДАЄ конкурентні переваги лише великому бізнесу та шкодить розвитку малого та середнього бізнесу! Законопроект №7142 в рази збільшує адміністративне навантаження на малий бізнес, своїми інноваційними, антиконкурентними та антиконституційними нормами:

  • зобов’язує платників єдиного податку другої та третьої груп здійснювати оприбуткування та облік отриманих (придбаних) товарів на підставі первинних документів, шляхом відображення інформації в Книзі обліку доходів і витрат, та зберігати первинні документи, що підтверджують отримання (придбання) ними товарів впродовж 1095 днів з дати їх відображення в Книзі обліку доходів і витрат;
  • обмежує платників єдиного податку у виборі контрагента (постачальника товарів), встановлюючи преференції для платників податку на додану вартість;
  • розширює сфери обов’язкового застосування РРО на спрощеній системі оподаткування;
  • збільшує штрафи для підприємців за порушення законодавства у сфері застосування РРО та впровадження додаткових механізмів податкового контролю.

З ТАКИМИ НОРМАМИ  ВІД «СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ» ЗАЛИШИТЬСЯ ЛИШЕ «НАЗВА»!!!

Коаліція МСБ Сумської області, яка об’єднує 12 організацій підприємців з загальною кількістю підприємців більше 2000 членів, просить Депутатів всіх рівнів – звернутись до Голови та членів Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, до народних депутатів, які ініціювали законопроект №7142 з ВИМОГОЮ відкликати цей законопроект, як такий, що ЗНИЩУЄ спрощену систему оподаткування та ВБИВАЄ малий бізнес в Україні!”

Олена Єрьоменко, голова правління ГО “Бізнес – Союз “ПОРАДА”  (м.Запоріжжя) звернулася до Народного депутата України Миколи Фролова: “Почніть, будь ласка, виконувати свої передвиборчі обіцянки. Відкличте в терміновому порядку ініційований Вами законопроект, який знищує спрощену систему оподаткування. Аналогічні звернення відправлені нашими колегами з інших регіонів. Нами звернення також розіслані на всі фракції ВР і народним депутатам від Запорізької області”.

 

 

Лист-звернення від підприємців міста Запоріжжя

22406234_1553951251347534_8625650880561004364_n22450002_1553951314680861_3806845968553316844_n

 

[Голосів: 4    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

1 коментар до “Підприємці проти Законопроекту 7142”

  1. Шановні колеги! Крок з листом правильний, але недостатній. Угодою про Асоціацію України з ЄС питанням розвитку та підтримки МСБ надається особлива увага. Крім того Угода визначає певні підходи у формуванні політики щодо МСБ та, зокрема у внесенні змін до законодавства щодо МСБ та НЕОБХІДНОСТІ погодження таких змін з малим та середнім підприємницьким середовищем. Звісно текст угоди, мабуть, не читали, але ж це питання виживання для підприємців!!! Якщо є така можливість, то користуйтеся правами, які вам надано! Успіхів!!!

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.