English version
of SME platform

Підприємництво це просто – достатньо лише бажання

0

МягкийЗовсім недавно, завдяки Волноваському районному центру зайнятості, в м. Волноваха відкрився новий приватний підприємець – Мягкий Віталій Андрійович. Звернувшись до центру зайнятості з метою знайти роботу, він виявив бажання направитись на навчання за курсом «Основи підприємницької діяльності» у м. Краматорськ. Під час навчання, Віталій Мягкий, розробив свій бізнес-план за темою «Виноградарство».

 

 

 

Виноград – це прекрасний дар природи, єдина рослина, яку вивчає ціла наука – Ампелографія. Він становить понад 60 видів рослин, з яких близько 20 використовуються для їх схрещування й виведення культурних сортів. Виноград має славу цілющого, високопоживного продукту. Його ягоди містять значну кількість легкозасвоюваних цукрів, вітаміни, мінеральні солі (кальцію, заліза, фосфору). Із соковитих ягід величної рослини, які такі корисні та подобаються людям, Віталій Андрійович вирішив зробити бізнес.Сім’я  Віталія займається вирощуванням винограду вже на протязі п’яти років. На власній ділянці біля свого будинку, вони вирощують багато різних сортів винограду. Тепер маючи власну справу, молодий бізнесмен планує реалізовувати свою продукцію на ринку. Його сім’я підтримує та всіляко допомагає у його старт-апі.

Після наданої у центрі зайнятості інформації, Віталія Мягкого дуже зацікавила грантова програма «Український донецький куркуль», в якій мають право брати участь зареєстровані підприємці, які здійснюють діяльність на території Донецької області.

Бажаємо  успіхів молодому підприємцю, нехай розвивається  його бізнес, з кожним роком росте дохід та попит, великим успіхом користується  продукція та відкриваються нові вакантні місця!

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.