English version
of SME platform

Онлайн-курс по експорту: Smart exporter (01.03.2018)

0

asset-v1_EdEra+ib103+IB103+type@asset+block@share-export-cover1 березня 2018 року стартує онлайн-курс «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС». Цей продукт — спільний результат роботи студії онлайн-освіти EdEra та експортного тренера і консультанта Олега Мирошніченка за підтримки Western NIS Enterprise Fund. Матеріали курсу апробовані авторитетними українськими експертами за напрямками технічного регулювання, харчової безпечності, інтелектуальної власності, державних закупівель, а також практиками міжнародного бізнесу.

 

Smart exporter — це курс експортної професіоналізації для експертів, аналітиків, експортних менеджерів і спеціалістів, бізнес-асоціацій та організацій підтримки експортерів.

 

Робота з навчальними матеріалами й практичними завданнями дозволить вам зрозуміти суть регулювань і стандартів Європейського Союзу, розвине навички використання сучасних онлайн-інструментів. Це, в свою чергу, допоможе отримати аналітичну, регуляторну та маркетингову інформацію для експорту на ринок ЄС. Ви зануритеся в саме серце регулювань ЄС та пов’язаних з ними інформаційних систем!

 

Інформація подається в інтенсивному режимі. Навички роботи з електронними базами даних закріплюються практичними тестовими вправами.

 

Слухачі курсу, чия успішність на кінець навчання становитиме 60% і більше, отримають електронний сертифікат.

 

Реєструйтеся на курс вже зараз

[Голосів: 2    Середня оцінка: 4/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.