English version
of SME platform

Офіційно відкрився весняний проект безкоштовних екскурсій Києвом

0

DSC01714Весняне потепління надихає! Такою можливістю скористалися учасники і засновники Історико – Краєзнавчого Клубу «Витоки», вирішивши заснувати безкоштовні екскурсії Києвом.

Сьогодні, 28 квітня 2017 року, о 12:00 годині біля туристично-інформаційного центру «TourInfo», на сонячній Софіївській площі, відбулось урочисте відкриття проекту «Free Tour». Представники Громадської спілки «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ), представники «Всеукраїнської асоціації гідів» (ВАГ), ТОВ «Юніверсум – 2000» (TourInfo) разом із студентами Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка зустрілися для започаткування доброї справи для киян та гостей столиці.

Офіційне відкриття проекту оголосив начальник Управління туризму Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Антон Тараненко. Він подякував ініціаторам та засновникам Клубу «Витоки» та усім, хто долучився до його роботи. Студентам побажав, щоб проведення екскурсій приносило їм задоволення та пообіцяв особисто відвідати одну із перших екскурсій містом.

Нагадаємо, задумка проекту полягає в тому, що з нагоди Євробачення-2017 та Дня Києва з 29 квітня по 28 травня 2017 року включно, кожні вихідні кращі студенти Кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка проводитимуть безкоштовні оглядові екскурсії історичними місцями Києва українською та англійською мовами. Студенти–екскурсоводи отримають інструктажі та професійну допомогу від експертів «Всеукраїнської асоціації гідів».

DSC01730Ганна Стрикун, директор із зв`язків з громадськістю Громадської спілки «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ) закликала всіх активно долучатися до так званого екскурсійного флешмобу та розповіла присутнім про історію створення Клубу «Витоки», ознайомитися з якою можна за посиланням.

 

 

 

«Ми живемо в легендарному історичному місті, від історії відійти неможливо, тому дуже приємно, що саме молодь долучилася до ідеї проведення екскурсій. Думаю, такі заходи стануть традицією, яка буде існувати довго», – сказав Микола Ганул, віце-президент ГС «НОРТ» та засновник мережі «TourInfo». Пан Микола також розповів про історію заснування туристично-інформаційних центрів «TourInfo», ініціатива створення яких появилася у 2012 році і мала позитивні відгуки.

DSC01734Яніна Гаврилова, президент ГС «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ), подякувала студентам за ініціативу участі у даному проекті, наголосивши на важливості такої практики для їхньої професії. Від ВАГ пані Яніна пообіцяла надавати всеможливу підтримку, знання, рекомендації та необхідні методичні матеріали для проведення екскурсій.

Завідувач Кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка Ольга Любіцева приєдналась до побажань попередніх виступаючих та надала настанови та рекомендації своїм вихованцям. Пані Ольга представила двох стажерів. Студенти зробили невеликий анонс щодо найближчих екскурсій та запросили приєднатися всіх бажаючих. Допомагав їм відомий гід Вячеслав Арещенко.

Президент спілки ГС «НОРТ» Юрій Бондарєв висловив подяку всім, хто долучився до організації екскурсій, відмітивши важливість та необхідність продовжувати дану діяльність із залученням молоді. «Київ – це не тільки місто квітів, це місто, де твориться історія, а історію творимо ми з вами. Хочеться, щоб прогулянки нашою столицею не обмежувалися лише вулицею Хрещатик чи іншими більш відомими туристичними місцями. Адже є чимало історичних пам’яток, про які можуть не знати і жителі столиці. Впевнений, юні гіди відкриють для відвідувачів екскурсій новий туристичний Київ».

Завершилось відкриття проекту не менш цікавим та позитивним моментом. Організатори роздали всім присутнім повітряні кульки, кольорів логотипу столиці України. Багато посмішок, зацікавлені погляди та перші позитивні відгуки стали успішним початком проекту.

Долучайтесь до екскурсій, заповнивши реєстраційну форму за посиланням.

[Голосів: 4    Середня оцінка: 3.8/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.