English version
of SME platform

Навчаємось та експортуємо: практика та процедури для нових експортерів

0

21761475_1643042399100407_5631584993015800113_nЦентр підтримки бізнесу м. Миколаїв в рамках ініціативи EU4Business запрошує власників, керівників та управлінців малого та середнього бізнесу, що планують виходити на міжнародні ринки та розпочати експортувати на тренінг «ПРАКТИКА ТА ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ НОВИХ ЕКСПОРТЕРІВ», який відбудеться 02-03 жовтня у м. Миколаїв.

 

 

Спеціально розроблений дводенний навчальний тренінг покликаний кинути виклик та запустити «експортерів-початківців» в їхню експортну подорож. Результатом проходження тренінгової програми стануть фундаментальні знання, необхідні для стратегічного виходу на міжнародні експортні ринки. 

Під час  курсу ви зрозумієте:

ролі багатосторонніх агентств, що регулюють світову торгівлю – СОТ, ВМО та МТП;

цикл експортного бізнесу та послідовність міжнародних транзакцій;

складете експортний контракт;

виконаєте процедури імпорту та експорту, а також митні процедури;

вивчите Інкотермс 2010 та відносні ризики й відповідальність кожної умови;

дізнаєтеся, де отримати ринкову інформацію та дані;

зрозумієте ролі регуляторних органів – митниць, та відповідальності експортерів стосовно відповідності міжнародним стандартам;

приймете рішення щодо ланцюга поставок в розрізі відвантаження та дистрибуції та зможете обрати найбільш вигідні умови оплати. 


Курс також включає в себе 90-хвилин персональних менторських сесій, щоб допомогти вам і вашій команді з практичним застосуванням та паралельним впровадженням завдань курсу.


Тренінг проводитиме Джонатан Ян Вальден (Jonathan Ian Walden), головний радник зі спрощення митних та торгових процедур інвестиційного агенства Великобританії.

Про тренера

Джонатан Ян Вальден є визнаним тренером та консультантом з питань митної стратегії, спрощення процедур торгівлі, міжнародних торговельних контрактів, Світової організації торгівлі, Правил Міжнародної торгової корпорації та СОТ, логістики постачання, міжнародної доставки та транспортування, фінансування торгівлі, конкурентоспроможності експорту, документів, тарифних бар’єрів для торгівлі. В переліку численних компаній, з якими працював тренер можна знайти такі відомі нам торгові гіганти, як Xerox, Adidas, Motorola, SITPRO, BP Chemicals, Wogen Resources, Corus Steel, Molton Brown, General Dynamics та ін. Джонатан Ян Вальден є членом ICC UK Incoterms 2020, а також експертом та викладачем Інституту експорту та міжнародної торгівлі в митній практиці Великобританії.


Плата за проходження тренінгу тренінг «ПРАКТИКА ТА ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ НОВИХ ЕКСПОРТЕРІВ» з врахуванням часткової компенсації вартості донором складає 2430 грн.

У вартість тренінгу входять:

-роздаткові навчальні матеріали;

-легкі сніданки, кава-паузи та обіди;

-90 хвилин персональних консультацій/менторських сесій впродовж 2-х місяців після проходження тренінгу.

Протягом 2-х днів тренінгу учасникам тренінгу буде забезпечено синхронний переклад. 


Кількість місць обмежена, буде проводитись відбір учасників.


Для того, щоб зареєструватись на тренінг, необхідно до 27 вересня включно заповнити онлайн-заявку. Відібраним учасникам тренінгу буде надіслане запрошення електронною поштою.

РЕЄСТРАЦІЯ


Дата проведення: 02-03 жовтня 2017 року.
 

Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, адреса: м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9.
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45

[Голосів: 4    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.