English version
of SME platform

Майстерня лідерів громад

0

МайстернялідерівгромадМіжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує лідерів громадських організацій та активних громадян з Рівного, Сєвєродонецька, Херсона, Генічеська, Великокопанівської ОТГ, Слов’янська, Бахмута, Андріївської ОТГ до участі в навчанні яке спрямоване на підготовку відповідальних та ефективних місцевих лідерів.

 

Ті місцеві лідери громадянського суспільства, які завершать початкову підготовку та успішно співпрацюватимуть з МРІ в рамках програми «Академія громадянина» в своєму місті, будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном під егідою МРІ.

 

Всі зацікавлені кандидати зобов’язані відвідати дві навчальні сесії в Києві, а також завершити співпрацю з МРІ шляхом надання допомоги в організації та проведенні трьох сесій «Академії громадянина» у своєму місті в 2018 році.

 

Під час навчальних сесій буде розкрито питання запровадження реформ на місцях, мобілізації громадян, громадської думкою, публічних виступів, організації ефективних комунікацій. Також відбудуться зустрічі з лідерами думок, провідними експертами та державними службовцями.

  • І навчальна сесія відбудеться 16 – 17 березня
  • ІІ навчальна сесія відбудеться 23 – 24 березня

 

На конкурсній основі буде відібрано 20 учасників.

 

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ в Україні.

 

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму за посиланням до 25 лютого 2018 року включно.

 

Про результати відбору учасників буде повідомлено до 5 березня 2018 року. МРІ в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

 

Період набору
Реєстрація з
Реєстрація по

Дата проведення
Початок
Кінець
[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.