English version
of SME platform

Конкурс на кращий проект соціального підприємництва

1

unnamedБлагодійний фонд “Любіть Україну” оголошує конкурс на кращий проект соціального підприємництва. Заявку на конкурс може подати як окремий підприємець чи ентузіаст, який прагне реалізувати ідею, так і представник команди, що реалізовує проект. Прийом заявок триває включно до 30 вересня 2017 року.

Конкурс на кращий проект соціального підприємництва покликаний сприяти наданню методичної та фінансової допомоги людям, які мають намір підвищувати якість життя оточуючого їх суспільства, діючи на засадах підприємництва та соціальної відповідальності.
Завдання конкурсу – відзначити кращі соціальні проекти українських підприємців, які є найбільш ефективними та життєздатними.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК

Проектна заявка має запропонувати спосіб вирішення існуючої соціальної проблеми.

Заявки на участь в конкурсі подаються заявником або одним з представників проектної команди особисто шляхом використання онлайн-форми.

Проект має бути спрямованим на позитивні зміни в тій місцевості, де буде реалізований (чи реалізується).

Проектна заявка повинна бути реалістичною, відповідною сучасному соціально-економічному стану України, ринковій кон’юнктурі, та економічно обґрунтованою.

Соціальну цінність, яку створює проект, можна легко виміряти.

В реалізації проекту застосовуються соціальні інновації та соціальні технології, дотримання принципів соціального партнерства.

На конкурс можуть подаватися проекти соціального підприємництва на будь-якій стадії життєвого циклу проекту: бізнес-ідея, бізнес-план, стадія впровадження, діючий проект, завершений проект.

Жодних територіальних обмежень щодо місцезнаходження конкурсантів немає.

ЕТАПИ КОНКУРСУ

Прийом конкурсних заявок: 6-30 вересня 2017 року.
Оцінювання заявок, відбір переможців, проведення, за потреби, другого відбіркового туру, визначення остаточного переліку переможців конкурсу:3-13 жовтня 2017 року.
Нагородження переможців: до 20 жовтня 2017 року.

НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

За перемогу в конкурсі організатор – фонд “Любіть Україну” – вручає грошову премію трьом кращим проектам соціального підприємництва. Авторам найкращих проектних пропозицій буде надано допомогу в доопрацюванні проектних заявок, формулюванні інвестиційних пропозицій та сприяння щодо залучення інвесторів для подальшої реалізації проекту.

Більше інформації – на сайті фонду “Любіть Україну”, у Положенні про конкурс.

Контактна особа: Олександр Субот,
тел. (097) 540 1921
e-mail: loveukrainefund@gmail.com

[Голосів: 5    Середня оцінка: 3.8/5]

Comments:

1 коментар до “Конкурс на кращий проект соціального підприємництва”

 1. Добрий день. Актуальний та своєчасний конкурс, як і сама соціальна тема. Ми будівельна фірма “Рівнеміськбуд” в місті Рівне. У сфері будівництва більше двадцяти років. Враховуючи надзвичайно складну ситуацію в Україні з опікуванням людей похилого віку та інвалідів АТО, а тим більше з високим рівнем обслуговування, на зразок світових, розпочали будівництво приватного пансіонату на 150 місць в якому передбачається повний комплекс відповідних послуг, а саме:
  – розміщення в одномісних номерах зі всіма зручностями;
  – повне медичне забеспечення;
  – реабілітаційний тренажерний зал та басейн;
  – зимовий сад та інше.
  Конкурс закінчився, ми пізно дізнались. Враховуючи бескінечність даної надважливої теми, питання: – У ваших планах є подальша перспектива в цьому напрямку?

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.