English version
of SME platform

Програма «Нове правосуддя» планує надати грант у розмірі до 400 000 грн

0

USAIDПрограма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій на отримання гранту на здійснення громадського моніторингу рішень ВККСУ, ухвалених в 2017-2018 роках в процесі кваліфікаційного оцінювання суддів і кандидатів на посаду судді, висновків ГРД, а також рішень ВРП щодо призначення кандидатів суддями.

 

Метою цієї діяльності є підтримка організацій громадянського суспільства, які бажають і можуть здійснити моніторинг діяльності ВККСУ та ГРД у процесі кваліфікаційного оцінювання як діючих суддів, так і кандидатів на посаду судді до нового Верховного Суду, а також діяльності ВРП з формування суддівського корпусу в зазначений період.

 

Програма «Нове правосуддя» планує надати грант у розмірі до 400 000 грн. Розмір гранту встановлюється залежно від специфіки діяльності грантового проекту, що фінансується з коштів гранту, шляхом переговорів. Очікується, що діяльність за грантовим проектом, почнеться орієнтовно 1 серпня 2018 р., а її тривалість не може перевищувати 6 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 22 червня 2018 р. о 18:00.

 

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

 

1_RFA_Monitoring_HQC_PIC_Decisions_Ukr.pdf                                   ЗАВАНТАЖИТИ
2_Annex_A_Grant_Application_Template_RFA-06_Ukr.docx                  ЗАВАНТАЖИТИ
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_ukr.xlsx                                ЗАВАНТАЖИТИ
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_ukr.docx          ЗАВАНТАЖИТИ
5_Annex_RFA_certifications_Ukr.doc                                                       ЗАВАНТАЖИТИ

 

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.