English version
of SME platform

«Карітас України» презентував грантовий проект для працевлаштування переселенців

0

caritas_vpo_progБлагодійний фонд «Карітас України» презентував проект «Створення робочих місць для нового життя. Гранти для роботодавців». Він спрямований на допомогу бізнесу, який вже працює. Підприємства можуть подавати заявки на отримання гранту в розмірі 19 тисяч гривень у розрахунку на одне робоче місце.

 

«Ми прийняли рішення, що така програма необхідна, потрібно підтримувати місцевий бізнес і бізнес переселенців, готовий розвивати себе, інвестувати у своє майбутнє і створювати робочі місця», — розповіла національний проектний менеджер OFDA «Карітас України» Ірина Тулякова.

 

З 25 червня по 31 липня можна подавати заявку на сайті організації. Потім роботодавців, що пройдуть перший відбір, запросять на співбесіду. Загалом планується видати 240 грантів підприємствам Харківської і Запорізької областей та підконтрольної Україні території Донецької області. Подати заявку можуть будь-які комерційні підприємства та фізичні особи-підприємці, зареєстровані не пізніше 1 грудня 2015 року. Грант надається на придбання обладнання, програмного забезпечення, сплату послуг, оренду приміщення. Ті, хто отримає грант, зобов’язані взяти на роботу переселенців.

 

«Ми створюємо робоче місце для переселенця, з ним роботодавець підписує трудову угоду на 12 місяців. Переселенець не може бути звільнений за жодною причиною, крім власного бажання або порушення трудового кодексу. В разі, якщо дійде до звільнення, роботодавець зобов’язаний протягом 10 днів прийняти на робоче місце іншого переселенця», — розповіла координатор проекту «Створення робочих місць для нового життя. Гранти для роботодавців» Людмила Толстікова.

 

Для подання заявки потрібно відправити порожнього листа на скриньку caritas.grant4job@gmail.com . В отриманій автоматичній відповіді буде міститись інструкція з подальших дій та посилання для завантаження й заповнення заявки.

 

Адреси регіональних офісів «Карітас України»:

Харківська область – м. Харків, вул. Чернишевська, 31а

Запорізька область – м. Запоріжжя, вул. Семафорна, 8

Донецька область – м. Краматорськ, пр. Миру, 5

 

Контактні особи:

050 309 67 06 (Людмила)

050 309 66 82 (Григорій)

050 304 90 09 (Ілона)

(з 9:00 до 18:00 в робочі дні)

 

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.