English version
of SME platform

Історія шаленого успіху простого військового

0

макаренко

У 2014 році у зв’язку зі складним становищем, яке склалося на Донбасі, Макаренку Олександру Петровичу прийшла повістка з проханням з’явитись у військовий комісаріат. Залишивши роботу комірника у м. Осикове, Київської області, по мобілізації, поїхав  на Донбас, захищати Батьківщину.

Після закінчення строку служби, Олександр Макаренко прийняв рішення залишитись у с. Гранітне, Волноваського району, бо бачив своє майбутнє саме тут.  Не маючи змоги реалізувати себе в трудовій діяльності, він звернувся до Волноваського районного центру зайнятості. Відвідавши семінари з підприємницької діяльності та отримавши консультації від фахівців центру зайнятості, Олександр твердо вирішив відкрити власну справу. Дистанційно закінчивши навчання у ДонНУ імені Василя Стуса на фахівця з основ підприємницької діяльності та захистивши свій бізнес-план, Олександр відкрив власну справу. Починав підприємець з розведення свійської птиці. Коли його справи пішли вгору, він вирішив не зупинятись на досягнутому і почав розводити свиней, а нещодавно в нього з’явились і вівці у кількості – 100 голів.  Олександр неодмінно хоче спробувати свої сили ще й у грантовій програмі «Український донецький куркуль» і вже взявся за написання бізнес-плану на розширення свого бізнесу.

Зараз Олександр має улюблену справу та є успішним підприємцем. Радить усім не зважати на труднощі минулого, сміливо змінювати своє життя на краще та вірити в успіх!

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.