Інтернет-голосування за кандидатів до Громадської ради при Національному агентстві (АРМА)

0

voting_2b_irs.in_.ua_1Громадська рада при Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) формується у складі дев’яти осіб на підставі результатів конкурсу. Конкурс з формування персонального складу Громадської ради проводиться шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

 

 

Порядок голосування і оголошення результатів

Інтернет-голосування за кандидатів до складу Громадської ради відбудеться 10 жовтня 2017 року, протягом 12 годин, з 09.00 години до 21.00 години.

Будь-який громадянин, який проживає на території України, може взяти участь в інтернет-голосуванні. Під час участі в інтернет-голосуванні громадянин може проголосувати не більш як за дев’ять кандидатів.

Обраними до Громадської ради за результатами інтернет-голосування вважаються дев’ять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

Ознойомитись з кандидатами

З метою запобігання повторного голосування, бажаючим взяти участь в рейтинговому Інтернет-голосуванні необхідно буде підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону (українського GSM оператора). На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хвилин. Якщо Ви не встигли проголосувати — спробу можна повторити за 5 хвилин.

Наказ про затвердження складу Громадської ради разом з оголошенням про результати інтернет-голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата, оприлюднюються на веб-сайті, на якому проводилось інтернет-голосування, на наступний день після його видання.

Відкритість і прозорість голосування

Протокол голосування з частково закодованими даними доступний протягом всього часу голосування. Кожен, хто проголосує, може знайти і перевірити запис про власний вибір. Повний протокол з частково знеособленими даними буде опубліковано одразу після завершення голосування.

Протокол голосування з частково закодованими даними.

Форма для пошуку власного голосу в протоколі голосування.

 ПРОГОЛОСУВАТИ 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.