English version
of SME platform

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Львові та Стрию (27.02 – 01.03.2018)

0

229

 

27 лютого–1 березня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Львів та Стрий з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що? Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Коли? 27 лютого, 13:00 – 14:30 Де? м. ЛьвівЛьвівський національний університет ім. Івана Франка, вул. Січових Стрільців, 19, Факультет міжнародних відносин, ауд. 205.

Коли? 1 березня, 12:00 – 13:30 Де? м. СтрийМісце проведення буде оголошено додатково

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів і школярів, яка допоможе молоді в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

 

 

Що? Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли? 27 лютого,  16:00 – 18:30

Де? м. Львівготель «Львів», проспект В. Чорновола, 7, конференц-зала

Під час семінару учасники обговорять з експертами переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про консультативну підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема у пошуку партнерів у країнах Європи; можливості європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises), а також про переваги Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном. У рамках заходу буде проведено тренінг по EEN з пошуку партнерів та інвесторів в Європі .

Головними експертами семінару виступлять: Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Вадим Загарій,старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва Команди підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Реєстрація за посиланням та подія на Facebook

 

 

Що? Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли? 28 лютого, 13:30 – 15:00  Де?  м. Львівготель Reikartz Дворжец (вул. Городоцька, 107), конференц-зала

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, розкаже про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зробить огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх та культурних проектів. Серед них Horizon 2020Creative EuropeErasmus+, Culture Bridges та ін.

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Подія на Facebook

 

 

Що? Тренінг для неурядових організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли?  28 лютого, 16:00 – 19:00  Де?  м. Львів, готель Reikartz Дворжец (вул. Городоцька, 107), конференц-зала

Для кого? Представники неурядових організацій; ті, хто планує чи у процесі створення НУО; зацікавлені у грантовій тематиці громадяни

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які тільки починають або хочуть підвищити успішність подання грантових заявок на конкурси ЄС, покращити рівень комунікації з донором, а також для тих, кому дана тема буде корисною у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: термінологія грантових заявок і тендерів, хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними, види грантової допомоги, як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання.

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Подія на Facebook

 

 

Що? Публічна презентація для молоді, активістів та представників ГО

Коли? 1 березня, 11:00 – 12:30

Де? м. Стрий, Місце проведення буде оголошено додатково

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, розкаже про програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу, а також можливості співпраці.

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (тематичних зустрічей, семінарів, тренінгів, інтерактивних ігор). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Міщенко, тел. +38(096) 6817607, omishchenko@internews.ua або до Ірини Широкової, +38(097)1772416, ishyrokova@internews.ua

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.