English version
of SME platform

Індивідуальне підприємництво: нові драйвери зростання

0

баннер_2017_А-4ind пидпрЗапрошуємо взяти участь у міжнародній конференції «Індивідуальне підприємництво: нові драйвери зростання».

 

Конференція проводиться під егідою Світової федерації асоціацій прямого продажу і може бути цікава всім, хто працює з фізичними особами-підприємцями.

 

Час: понеділок, 4 грудня, 2017, з 10:00 до 16:30.

Місце: НСК «Олімпійський», Хол Чемпіонів (вул. Велика Васильківська, 55, ст.метро «Олімпійська»).

 

 

 

У програмі:

 

Як 7% економіки перетворити на 70%? Індивідуальне підприємництво в Україні та Європі: глобальні та локальні виклики і рецепти (панельна дискусія за участі Голови Державної регуляторної служби, народних депутатів, представників Міністерства економіки та незалежних експертів)

 

Посилення захисту прав споживачів і регулювання підприємництва: у пошуках win-win рішень. Цифрові касові апарати, кешбеки, транскордонний товарообіг. Яких змін чекати в торгівлі? (дискусія за участі керівництва Міністерства фінансів, експертів CASE-Ukraine, Держпродспоживслужби)

 

Репутація – нова валюта сучасної економіки. Етичні стандарти і саморегулювання бізнесу – чому це завжди спрацьовує? (панельна дискусія за участі експертів з Польщі і Казахстану, академічної та бізнес спільноти).

 

Майбутнє прямого продажу – виступ Магнуса Бреннстрома, Президента Світової федерації асоціацій прямого продажу

 

Зареєструватися на конференцію можна на сайті УАПП: http://www.udsa.org.ua/   Участь у конференції не передбачає оплати.

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.