English version
of SME platform

ІІ Український Форум бізнесу висвітлив стосунки між бізнесом та владою в Україні

0

17799312_1421330901275250_2349626646562872040_nВчора, 10 квітня 2017 року, пройшов  ІІ Український Форум бізнесу. На захід зареєструвалися понад 400 учасників з різних регіонів України. Детальніше про захід читайте за посиланням.

 

 

 

 

 

 

Fmv40C-12tUПоки представники бізнесу та влади збиралися на захід, біля Українського дому пройшла акція з вимогою прибрати оплату за підключення до електромереж.

Але, за словами організаторів, мета акції ширша – дати можливість підприємцям,  які не запрошені на Форум, оцінити роботу уряду.

Гаслом акції став вислів: «Електроенергію – реальному сектору економіки!». Більше п`ятдесяти підприємців вимагали скасувати оплату за підключення до електромереж. Також  наполягали на тому, щоб технічні умови  приєднання до електромереж видавала незалежна державна установа, обґрунтовуючи це тим, що енергетичні компанії мають торгувати електроенергією, а не технічними умовами.

Від представників малого бізнесу на Форумі  виступив Сергій Доротич. Він намагався донести до влади проблематику сектору малого бізнесу. Насамперед,  говорив про збереження спрощеної системи оподаткування, обмеження державою дій та контроль над монополіями (обленерго, облгази, водоканали і т.д.), впровадження загальнодержавних правил роботи з бізнесом для органів місцевого самоврядування, відшкодування обігових коштів, що втратили підприємці у збанкрутілих банківських установах, створення інструментів громадського впливу та контролю влади (реформування роботи Громадських рад, як дорадчо-консультативних органів), перелік товарів, які будуть реалізовуватись з використанням РРО.

Прем`єр – Міністр України Володимир Гройсман відповів, що постійно зустрічається із представниками МСБ, закликав долучатися до цих зустрічей. Прем`єр – Міністр також говорив про необхідність не тільки  змінити структуру економіки і відходити від сировинного типу, але зробити  основою економіки  малий та  середній бізнес, як це прийнято у  більшості розвинених країн.

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.