English version
of SME platform

Голосуй за майбутнє бізнесу Чернігівщини

0

Abstract Double exposure of Business man touching an imaginary sЗапрошуємо представників бізнес-спільноти Чернігівщини віддати свій голос за найбільш важливі напрями підтримки, яких потребує бізнес у області та у містах Чернігів та Ніжин.

 

 

Напрями, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть довгостроковими пріоритетами обласної та місцевої влади в сфері підтримки бізнесу, ляжуть в основу розробки відповідних проектів та програм.

 

 

Анкети для голосування:

 

Для підприємців Чернігівської області (окрім м. Чернігів та м. Ніжин)

 

Для підприємців м. Чернігів

 

Для підприємців м. Ніжин

 

Звертаємо вашу увагу на те, що всі анкети є анонімними та доступними тільки до 12 березня 2018 року!

 

Довідково:

Це другий етап опитування, який проводиться Чернігівською ОДА, Чернігівською та Ніжинською міськими радами спільно з проектом міжнародної технічної допомоги FORBIZ в рамках ініціативи «Підтримка ЄС України у відновленні її економіки» (EU4Busines), що фінансується коштом Європейського Союзу.

 

 

Запропоновані у анкетах напрями сформульовані робочими групами області та міст із врахуванням результатів першого етапу опитування, який проводився з 5 по 9 лютого цього року та мав своєю метою виявлення сильних, слабких сторін бізнесу, а також можливостей та загроз для його розвитку.

 

 

Із результатами першого етапу опитування можна ознайомитись за посиланням

 

 

Про Програму FORBIZ 

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.