English version
of SME platform

Форум організаційного розвитку суспільства

0

21768412_1309838059139619_5030788712108462122_nФорум організаційного розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері зміцнення спроможностей громадських об’єднань.Організатори Форуму – ICАР “Єднання” та платформа “Маркетплейс”.

Вже вшосте поспіль 1 000 учасників з України та інших країн збираються в листопаді на НСК “Олімпійський”, щоб обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та донорів, навчитися новим інструментам роботи. Форум об’єднує не тільки громадські та благодійні організації, а й представників влади, медіа, бізнесу, міжнародної донорської спільноти.

 

Тема Форуму 16 листопада – “Практики свободи”

 У головному фокусі цього дня – спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця.

Чотири головні тематичні блоки Форуму відображатимуть найважливіші “практики свободи” громадських і благодійних організацій:

  •  незалежність (фінансова сталість, паритетні стосунки з владою);
  • суспільний “мандат довіри” (практикування декларованих цінностей, дійсне лідерство змін);
  • залучення громадян та громад; громадянська освіта;
  • секторальна і міжсекторальна співпраця (партнерства та коаліції, залучення бізнесу).

Тема Форуму 17 листопада – “Кому належить наша громада?”

Другий день буде повністю присвячений практикам і інструментам роботи у громаді. Будемо ділитися кращими практиками залучення громади, дізнаватися нові інструменти та прийоми, порівнювати себе з рештою світу. Звісно ж, не залишимо осторонь і процес децентралізації. Якщо ваша команда працює з локальними спільнотами, територіальними громадами або розвиває своє місто – Другий день Форуму буде багатий відкриттями!

Форми реєстрації містять багато відкритих запитань. Організатори готові врахувати усі ваші побажання і пропозиції до проведення Форуму. Якщо ви хочете брати участь у двох днях подій Форуму – на кожен з них потрібно зареєструватися ОКРЕМО!

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на перший день Форуму

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на другий день Форуму

[Голосів: 2    Середня оцінка: 4/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.