English version
of SME platform

Форум для керівників: Клієнтський сервіс як потужна конкурентна перевага

0

форумСпілка підприємців «Стіна», консалтингова компанія «ДІЯти!», медіа корпорація RIA запрошують! Перший захід в рамках проекту «Вінниця – місто щирого сервісу»:

Форум для керівників ” Клієнтський сервіс як потужна конкурентна перевага”

за підтримки Програми розвитку ООН в Україні: «Зміцнення бізнес- об’єднань малих і середніх підприємств»

Захід почнеться о 10.00, 21 грудня у Галереї ХХІ (м.Вінниця, Інтершик, вул. Арх.Артинова 12а).

Участь у бізнес-форумі для Вас – безкоштовна за обов’язкової умови реєстрації!

Цікаві спікери, нові кейси, пропозиції по вдосконаленню сервісних опцій – це далеко не все, що очікує Вас на форумі. У форматі інтерактивного діалогу ви візьмете участь в обговоренні нових успішних конкурентних стратегій, дізнаєтесь про ЛІН-технології у сервісі, долучитесь до формування пріоритетів розвитку підприємницької спільноти СТІНИ на наступний рік.

Бонус! Кожен учасник форуму зможе взяти участь у соціальному аукціоні, спрямованому на підтримку соціальної відповідальності бізнесу, та взяти участь у  туристичній пригоді «Європейський уикенд» на двох осіб (переможців зустрінуть Відень і Будапешт), виграти торги за юридичне обслуговування від Юридичного центру О.Хейніса, здобути можливість навчання англійській мові у Школі FLASH, отримати преміум-пакет учасника Спілки підприємців СТІНА, стати слухачем курсу МБА від Львівського клубу ділових людей та багато іншого!

Більше інформації – на сторінці Бізнес-форуму «Клієнтський сервіс як потужна конкурентна перевага».

 

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.