English version
of SME platform

Фінал IV Всеукраїнського конкурсу AgroChallenge в рамках VI Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge

0

KineticВ травні 2017 року  Фундація AgroChallenge оголосила  початок набору перспективних  аграрних проектів в рамках IV Всеукраїнського конкурсу. Мета конкурсу – пошук сучасних, інноваційних, технологічних рішень, які дадуть можливість як малим аграріям, так і великим агрохолдингам отримати прості та актуальні інструменти для вирішення поточних і стратегічних завдань підвищення ефективності виробництва.

 

Протягом п’яти місяців всі бажаючі могли надати свій проект або інноваційну ідею на розгляд експертної комісії конкурсу. Менторами AgroChallenge є кращі українські та міжнародні експерти – галузеві фахівці та відомі бізнесмени з експертизою в агросекторі, інформаційно-комунікаційних технологіях, інженерії тощо.

Результати конкурсу і презентація проектів-переможців відбудеться 11-13 жовтня на 6-му Міжнародному Фестивалі інноваційних проектів Sikorsky Challenge.

В Фіналі приймуть участь проекти з різних галузей АПК. Це наприклад, проект «Бездротові сенсорні мережі» для точного землеробства, екологічного моніторингу та захисту довкілля, проект «IB-Chem Anti-Mycobacterium bovis» – діагностична імуноензимна тест-система для виявлення туберкульозу ВРХ, проект «ГеоАгроОцінка» – геопросторова система комплексної оцінки сільськогосподарських земель, проект  «HUYGENS» – технологічний комплекс, який дозволяє вирішити проблему оптимізації режимів роботи мобільної техніки, що агрегатується з різним обладнанням, а також відслідковувати технічний стан мобільного засобу в реальному часі та проводити своєчасне його обслуговування та багато інших цікавих ідей та розробок.

Отже, в українських аграріїв та ІТ-компаній сьогодні є шанс створити унікальний бренд України як постачальника не тільки якісної сільськогосподарської продукції, а й ефективних технологічних рішень для агросектору.

Запрошуються  всі  бажаючі 12 жовтня 2017 року взяти участь у Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів AgroChallenge в рамках щорічного Фестивалю Sikorsky Challenge.

Партнери конкурсу – Креді Агріколь Банк, Укрексімбанк, агропромислові компанії «Кернел», «Астарта-Київ», «Agrogeneration», «Agricom group», КУА «Всесвіт», Менонітська Асоціація Економічного Розвитку (МАЕР), Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського Розвитку», юридична компанія «Juscutum».

Генеральній інформаційний партнер  – журнал «Aграрний тиждень. Україна».

Інформаційні партнери – «Aggeek», «Національна платформа МСБ», «Agravery», інформаційно-аналітичний центр «Громадський Простір», ресурсний центр «ГУРТ», «AgroPortal», газета «Частный предприниматель», «Агрокар’єра».

Захід AgroChallenge проходитиме 12 жовтня в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 6 з 09.30 до 13.00

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.