English version
of SME platform

Експорт агропродукції за океан: кейс Канади

0

kanadda keysКанада – перспективний ринок для української сільськогосподарської продукції. За даними Мінекономіки, Канада входить до топ-10 країн, з якими Україна недовикористовує свій торговельний потенціал. Угода про вільну торгівлю, яка набула чинності в серпні 2017 року, створює додаткові стимули для українських експортерів та спрощує процедури виходу на ринок Канади.

 

Ukrainian Food Valley спільно з Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS запрошують представників агробізнесу на панельну дискусію за участі експертів з Канади та України.

 

Під час зустрічі будуть обговорені основні тренди ринку агропродуції в Канаді та існуючі бар’єри для українських виробників. Учасники отримають можливість дізнатися про тонкощі експорту сільськогосподарської продукції напряму від канадських торговельних експертів та задати свої запитання.

 

Спікери:

Зенон Потічний – президент Канадсько-української торгової палати, президент нафтогазової компанії Shelton/Zhoda Petroleum.

Пол Дарбі – канадський директор проекту CUTIS, виконавчий директор міжнародного напрямку всесвітньо відомої дослідницької організації Конференційна рада Канади – The Conference Board of Canada. Один з провідних канадських експертів з економетрики та використання кількісних даних під час прийняття обґрунтованих рішень в сфері економіки.

Oleksandra Brovko – старший експерт з торгівельної та інвестиційної політики проекту CUTIS.

Максим Борода – старший експерт з питань аналізу торгівлі проекту CUTIS. Експерт з питань економічного розвитку та управління зі спеціалізацією у методах кількісного аналізу.

Александр Ларош-Мальте – старший експерт з торгівельної та інвестиційної політики проекту CUTIS, експерт Конференційної ради Канади.

Алёна Курята (Olena Kuriata) – заступник начальника управління-начальник відділу зовнішніх зв`язків та євроінтеграції Управління міжнародного співробітництва Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Zoia Pavlenko - експерт з охорони навколишнього середовища проекту CUTIS.

Olga Vergeles – менеджер проекту CUTIS.

Подія відбудеться 6 лютого в Києво-Могилянській бізнес школі (вул.Волоська, 8/5) о 19:00.

Участь вільна за умови попередньої реєстрації
Робоча мова – англійська

[Голосів: 0    Середня оцінка: 0/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.