English version
of SME platform

Друга хвиля конкурсу міні-ґрантів проекту «Київський діалог»

0

Logo_UA_greenДо 28 жовтня громадські організації та благодійні фонди з 11-ти областей України мають можливість подати заявки на підтримку заходів в сфері міського розвитку.

Громадська організація «Молода Черкащина» в рамках Проекту “Київський Діалог” за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації та благодійні фонди Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області до участі в  другій хвилі конкурсу міні-ґрантів.

Мета другої хвилі конкурсу – підтримати громадські заходи, що сприяють соціальній згуртованості, взаєморозумінню, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області в листопаді – грудні 2017 року.

Тематика проектів має бути спрямована на міський розвиток, важливість конкретної проблеми для місцевої громади / регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен передбачати проведення заходу (заходів), який (які) можуть вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.

Пріоритет надаватиметься проектам, які:

передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні конкретної проблеми та використання механізмів громадської участі;

передбачають активне залучення до їх реалізації молоді;

мають чітко визначені ціль та детальний опис заходу (заходів);

передбачають реалістичні та вимірювані результати;

мають раціональні бюджети та демонструють ефективність витрачання коштів;

залучають власні ресурси не менш як 10% від загальної вартості проекту;

пропонують інноваційні форми проведення заходів.

Умови конкурсу:

Заявки приймаються від неприбуткових громадських організацій та благодійних фондів, які розробили свої проекти відповідно до тематики та пріоритетів конкурсу.Ініціативні групи громадян мають реалізовувати проекти у партнерстві з офіційно зареєстрованими громадськими організаціями або благодійними фондами, які будуть формальними отримувачами ґрантових коштів і відповідають за їх використання.

За результатами конкурсу буде профінансовано до 5-ти проектів, максимальний бюджет одного проекту має складати не більше 60 тис. гривень.

Не розглядатимуться проекти:

від приватних осіб, осередків політичних партій, релігійних організацій, комерційних структур, органів місцевої влади та самоврядування;

від організацій, які не включені до Реєстру неприбуткових організацій та установ;

бюджет поданої проектної заявки (не проекту загалом) перевищуватиме 60 тис.грн.;

подані пізніше визначеного строку;

подані не за спеціально визначеною аплікаційною формою;

спрямовані на отримання прибутку;

спрямовані на підтримку політичних партій.

Не підтримуватимуться наступні витрати:

витрати на обладнання і купівлю офісних меблів;

витрати, пов’язані з відрядженнями;

підтримка поточної діяльності організації: поточна заробітна плата, оренда офісу, сплата комунальних послуг, а також витрати по вже здійсненому проекту;

пряма гуманітарна й інша матеріальна допомога;

витрати на надання медичної допомоги окремо взятим особам;

комерційні проекти або проекти, що передбачають закупівлю устаткування з використанням його в подальшому в комерційних цілях;

Заявки приймаються до  28 жовтня 2017 року включно.

Конкурсна комісія оголосить про результати конкурсу до 02 листопада 2017 року включно.

Реалізація проектів має здійснюватися в період з 02 листопада 2017 року до 10 грудня 2017 року включно.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати аплікаційну форму заявки та бюджет в електронному вигляді за формами, що додаються, на поштову адресу регіонального координатора проекту “Київський діалог” в Вашій області. В темі листа зазначте інформацію про заявника в наступному вигляді:  «Назва міста, коротка назва організації».  Посилання на форми заявки та бюджету, а також електронну адресу координатора в Вашій області Ви знайдете нижче .

Аплікаційна форма заявки  доступна за посиланням.

Форма бюджету в форматі Excel доступна за посиланням.

Організатори залишають за собою право вносити зміни у конкурсні процедури.

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.